15.01.2021, 01:00 • Prudential Center, Newark • Tomáš Reiner (@ReinyTom)

Tipsport: 3.46 4.33 1.85 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Mackenzie Blackwood (NJD) – 35 zákroků, 2 OG, úspěšnost 94,6%, odchytal 65:00
Tuukka Rask (BOS) – 20 zákroků, 2 OG, úspěšnost 90,9%, odchytal 65:00

Pavel Zacha (NJD) – 0+0, +0 účast, 1 střela na bránu, TM 0, čas na ledě 18:52
Ondřej Kaše (BOS) – 0+0, +0 účast, 1 střela na bránu, TM 0, čas na ledě 14:02
David Krejčí (BOS) – 0+1, +1 účast, 3 střely na bránu, TM 2, čas na ledě 20:22
Jakub Zbořil (BOS) – 0+0, +0 účast, 2 střely na bránu, TM 0, čas na ledě 19:14

1. Brad Marchand (BOS) 1+1
2. Mackenzie Blackwood (NJD)
3. Ty Smith (NJD) 1+0 (04:08:45)
Statistiky: Střely na bránu: 22-37; Zablokované střely: 14-7; Vhazování: 43%-57%; Hity: 26:13; Přesilové hry: 0/5-2/5; Trestné minuty: 10-10.
Mackenzie Blackwood předvedl v úvodu nové sezóny fantastický výkon a dělal, co mohl, na výhru to ale dnes nakonec nestačilo. Boston sice dvakrát přišel o jednobrankový náskok, jenže v prodloužení mu poté vystřelil výhru Brad Marchand. Muž, který otevřel skóre, nakonec celý zápas rozhodl a Bruins vstupují do nové sezóny vítězně. David Krejčí si připsal asistenci. Konečné skóre. New Jersey Devils 2 Boston Bruins 3.

Brad MARCHAND - 2:3

V samostatných nájezdech zvítězil tým Boston Bruins.
Autorem vítězné branky je BRAD MARCHAND.

3. série 0:1

Brad Marchand celou dobu koukal na postavení brankáře Devils a poté rychlou střelou zápěstím z mezikruží zamířil mezi betony Mackenzieho Blackwooda! Boston nakonec přece jen vítězí.

3. série 0:0

Jack Hughes jel hodně pomalu a v závěru nájezdu mu sjel kotouč z hokejky. Tuukka Rask teď nezasahoval.

2. série 0:0

Ondřej Kaše jel hodně rychle a zvolil bekhendové zakončení. Mackenzie Blackwood zasáhl skvěle vyrážečkou.

Jesper Boqvist se rozhodl pro rychlou střelu zápěstím, která skončila na lapačce Tuukky Raska.

1. série 0:0

Charlie Coyle skvěle zamíchal s pukem v blízkosti brány, jenže Mackenzie Blackwood ho vleže vychytal levým betonem. To byl fantastický zákrok!

Nikita Gusev chtěl zamířit mezi betony Tuukky Raska, jenže finský brankář ho dokázal vychytat.

Samostatné nájezdy začínají.
Tuukka Rask vytáhl v prodloužení skvělé zákroky a před námi jsou samostatné nájezdy. Skóre po prodloužení. New Jersey Devils 2 Boston Bruins 2.

65:00

Prodloužení skončilo.

64:34

Brad Marchand dobře vystřelil na vrcholu levého kruhu pro vhazování a mířil do bližšího horního rohu brány, Mackenzie Blackwood ale puk vytáhl do ochranné sítě! Fantastický závěr.

64:00

Do konce prodloužení zbývá odehrát 1 minuta.

63:48

63:48 Kyle Palmieri jel v prodloužení sám na bránu, ale nedal!

63:48

Kyle Palmieri se řítil z vlastního obranného pásma sám na bránu, jenže v závěru úniku ztroskotal na pravém betonu Tuukky Raska!

2:3

Branky a nahrávky: 49. Wood, 54. Smith (Tennyson, J. Hughes) – 18. Marchand (Krejčí, Bergeron), 54. N. Ritchie (Marchand, Grzelcyk), rozh. náj. Marchand