13.01.2021, 17:00 • Něftěchim Arena, Nižněkamsk • Ondřej Černý

Tipsport: 3.78 4.9 1.69 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Toto je ode mě v tuto chvíli vše. Děkuji za pozornost a u hokeje zase někdy příště. (19:24:58)
Československá stopa

Libor Hudáček (Nižněkamsk) – 0+0, 1 střela, 16:33 na ledě
Jakub Krejčík (Jokerit) 0+0, 2 střely, 20:59 na ledě
David Sklenička (Jokerit) – 0+1, 1 střela, 19:10 na ledě
Dnešní utkání je u konce. Překvapivou výhru 3:2 po prodloužení si odnáší domácí Nižněkamsk, který sice vedl v první třetině o dvě branky, ale Jokerit dokázal postupně vyrovnat utkání a po bezbrankové třetí třetině se šlo do prodloužení, kde v poslední minutě rozhodla přesná rána Bikmullina. Domácí tým si příště zahraje 17.1. doma proti Rize. Finský Jokerit se už 15.1. představí v Moskvě, kde ho vyzve tamní Spartak.

64:42

64:42 Rafael BIKMULLIN - 3:2

64:42

Nižněkamsk právě vstřelil branku!
Tak přeci jen se nepůjde do samostatných nájezdů. Domácí využívají vyloučení Davida Skleničky a dnes vyhrávají. RAFAEL BIKMULLIN si udělal prostor na pravém kruhu a přesnou ranou na zadní tyčku skóroval. Asistence: Vladimir Galuzin, Alexej Volgin.

64:17

Marko Anttila nyní vyhazuje puk a oslabení finského celku se blíží ke konci.

64:01

Začíná poslední minuta prodloužení.

63:47

I do další střely se dostal Hudáček, ale ani nyní nedokázal trefit branku.

63:17

Pas na modrou dostal Hudáček a hned pálil. Důrazný puk skončil jen na zadním hrazení.

62:51

Hosté okamžitě vyhodili puk přes všechny čáry.

62:47

Oddechový čas pro domácí.

62:47

Vyloučení v týmu Jokerit Helsinky (David Sklenička – 2 min., podrážení).

62:38

Hostující útočník Brian O'Neill se snažil překvapit brankáře střelou na první tyči, což se mu nepovedlo.

61:37

Hosté šli dva na jednoho. Střelu na sebe vzal Alex Grant, který ale nedokázal trefit ani prostor branky.

60:48

Haapala se projel po útočném pásmu a poté zkusil zakončit bekhendem. Našel jen výstroj Ivannikova.

60:21

Jokerit je na puku a rozjede útočnou akci zpoza vlastní branky.

60:01

Třetí třetina nám branku nenabídla, což znamená, že uvidíme ještě minimálně prodloužení. Jokerit byl lepším týmem ve druhé třetině, což si do poslední dvacetiminutovky rozhodně nepřenesl a naopak se spíše daleko více bránil. Za chvilku bude tedy k vidění prodloužení a pak třeba i samostatné nájezdy.

3:2

Branky a nahrávky: 1. Enlund (A. Osipov, Bryncev), 9. McMillan (Linus Johansson, Bikmullin), 65. Bikmullin (Galuzin, Volgin) – 13. O'Neill (D. Sklenička, Haapala), 29. Savinainen (Lööv, Haapala)

Neftěchimik Nižněkamsk: Ivannikov (Korotajev) – Bryncev, A. Osipov (C), Volgin, Rantakari, K. Vorobjov (A), Semjonov (A), Abrosimov – Chajrullin, L. Hudáček, Enlund – McMillan, Linus Johansson, Porjadin – Šiksatdarov, Šarifjanov, Bucajev – Čiviljov, Bikmullin, Galuzin – Šafigullin.

Jokerit Helsinky: Jukuri (Kalninš) – Pudas, Lööv, A. Grant (A), D. Sklenička, Kivistö, J. Krejčík – O'Neill, Norman, Hännikäinen – Nicklas Jensen, Schroeder, Savinainen – Haapala, Regin, Junttila – Anttila (C), Pihlström (A), Joensuu.

00:27 JOK 2 Joensuu, sekání
00:41 NIZ 1:0 Enlund (A. Osipov, Bryncev)
08:58 NIZ 2:0 McMillan (Linus Johansson, Bikmullin)
12:26 JOK 2:1 O'Neill (D. Sklenička, Haapala)
13:31 NIZ 2 Šarifjanov, hákování
23:22 NIZ 2 HL příliš mnoho hráčů, odpyká Bucajev