Italský pohár

AC Milán – Turín FC

0:0

po penal. (5:4) (0:0)

12.01.2021, 20:45 • Stadio Giuseppe Meazza (San Siro), Milán • Osmifinále • Martin Dvořák

Tipsport: 1.58 3.95 5.14 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je z dnešního online přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (23:29:57)
Utkání tedy nakonec končí penaltovým vítězstvím domácího AC, které bylo v tomto utkání favoritem, ale svou roli nedokázali gólově zúročit. Do prvního poločasu domácí nasadili i Ibrahimoviće, který ale již od druhého poločasu nehrál. AC mělo místy velký tlak, ale v koncovce dnes domácí totálně selhávali. Turínští se snažili zápas hlavně dobře ubránit, což se jim i povedlo, dovedli ho až do penalt, v nichž nakonec byli poraženi.

Hakan CALHANOGLU

5. série 5:4

Hakan CALHANOGLU s přehledem proměňuje a to znamená jediné – výhru AC Milán a postup milánského klubu do čtvrtfinále.