Tipsport extraliga

BK Mladá Boleslav – HC Oceláři Třinec

3:2

konec (2:2, 1:0, 0:0)

12.01.2021, 17:30 • ŠKOENERGO Aréna • 12. kolo • Vojtěch Drbohlav (@Vojta_Drbohlav)

Tipsport: 2.61 3.9 2.45 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Napínavé klání je u konce, jeho aktéři již odjeli do útrob ŠKOENERGO arény. Od nás je to pro tentokrát vše, z Mladé Boleslavi přeji všem dobrý večer. (19:47:53)
Souboj o druhou příčku tabulky zvládli lépe hokejisté Mladé Boleslavi, kteří zdolali Třinec 3:2, ve třetí třetině už žádná branka nepadla. Třinec, který byl ještě nedávno lídrem extraligové tabulky, tak prohrál počtvrté v řadě. Bruslaři se naopak díky této důležité výhře posouvají na druhou příčku, na vedoucí Spartu navíc ztrácejí pouhý jeden bod.

59:58

Na brankáře mířila střela z pravého kruhu, jenže puk nakonec skončil v ochranné síti. Je tu poslední buly tohoto utkání a poslední šance na bodový zisk pro Třinec.

59:41

Oceláři mají tlak a jsou zpět v pásmu.

59:19

Martin Gernát na modré čáře trestuhodně neudržel puk, hosté se pro něj museli znovu vracet.

59:04

Oceláři se musejí vracet za vlastní branku pro puk.

58:52

Kacetl znovu na střídačce, šestý hráč ve hře.

58:50

Gólman Třince je na chvíli znovu zpět v bráně.

58:50

A Bruslaři faulovali. Za hákování dostal menší trest kapitán Martin Ševc (MBL). Oceláři budou tedy hrát dvojnásobnou přesilovku šest na čtyři.

58:47

Hosté hrají šest na pět, gólman je na střídačce.

58:30

Kotouč je opět v obranném pásmu Třineckých.

58:10

Domácí na chvíli nahodili puk do útočné třetiny, moc daleko se s ním ale nedostali. Poté byl odpískán ofsajd ve středním pásmu. Kacetl nadále zůstává mezi třemi tyčemi.

57:52

Zakázané uvolnění ze strany boleslavského celku.

57:30

Středočeši zavezli kotouč do útočné třetiny, čímž získali čas a zamezili Kacetlovi odjet na power-play.

57:11

Puk byl na chvíli zalehnut, ale nyní už hosté znovu útočí.

57:05

Třinec měl poměrně velký tlak před brankářem, následně z toho vznikla menší skrumáž a lehká potyčka mezi hráči. Nebylo ale nutno vylučovat a rozhodčí vše vyřešili. Za moment se pokračuje v útočném pásmu Ocelářů, brankář Ondřej Kacetl ještě na střídačku neodjel.

56:50

Jaroměřského střelu od modré čáry srazil do rohu brankář Mladé Boleslavi za pomoci vyrážečky.

3:2

Branky a nahrávky: 11. Flynn (Najman, Hrbas), 20. Pláněk (Šťastný), 35. Najman (Claireaux, Cienciala) – 11. O. Kovařčík (M. Kovařčík, Dravecký), 13. Martin Růžička (P. Vrána, Hrňa)

BK Mladá Boleslav: Krošelj (J. Růžička) – Hrbas, Ševc (C), Moravec, Pláněk (A), Klikorka, Šidlík – Lunter, Cienciala, Šťastný – Jääskeläinen, A. Zbořil (A), Claireaux – Flynn, Najman, P. Kousal – J. Strnad, Bičevskis, Alderson – Kotala.

HC Oceláři Třinec: Kacetl (Štěpánek) – Gernát, M. Doudera, D. Musil, M. Adámek, Jaroměřský, Kundrátek – M. Stránský, P. Vrána (C), Martin Růžička (A) – Leier, M. Kovařčík, O. Kovařčík – Hrehorčák, Marcinko, Rodewald – Dravecký (A), Peterek, Hrňa – Kurovský.

Rozhodčí: Pešina, Sýkora – Pešek, Malý

Diváci: hráno bez diváků

05:20 MBL 2 Claireaux, podrážení
08:58 MBL 2
10:05 MBL 1:0 Flynn (Najman, Hrbas)
10:36 TRI 1:1 O. Kovařčík (M. Kovařčík, Dravecký)