Chance Extraliga mužů

KH ISMM Kopřivnice – SHC Maloměřice Brno

28:23

konec (14:10)

02.12.2020, 17:10 • hala ZŠ Emila Zátopka Kopřivnice • 6. kolo • Jiří Polášek (@Pol45Jiri)

Tipsport: 1.0 25.0 22.0 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

KH ISMM Kopřivnice – SHC Maloměřice – Brno 28:23 (14:10)
Nejvíce branek: Donoso 7/6, Hanus 5, Fulnek 4 – Hlípala 9, Koubek 6, Kučera 4/2. Rozhodčí: Filip Barták, Karel Hladký. Sedmimetrové hody: 6/6 – 2/2. Vyloučení: 6:7. (18:44:16)
Kopřivnice potvrdila roli velkého favorita. Po začátku druhého poločasu pokračovala ve zvyšování náskoku. Postupně si domácí vypracovali až šestibrankový náskok. Od 55. minuty se jim ale přestalo dařit a Maloměřice měly velmi hodně šancí. Dotáhly se na rozdíl tří branek, ale pak už skórovat nedokázaly. Zápas tak končí vítězstvím Kopřivnice 28:23.

Konec zápasu. (28:23)

60

Jan Gřes se dokázal ještě prosadit. Dvě sekundy před koncem upravil stav na 28:23. Zápas tedy končí. (28:23)

60

Vyloučení v týmu KH ISMM Kopřivnice (Filip Hardt). (27:23)

60

Víctor Andres Donoso si vzal na starost i další sedmičku. Velmi jednoduše přehodil gólmana a míč zapadl pod horní tyčku. Máme tedy už rozhodnuto. (27:23)

60

Vyloučení v týmu SHC Maloměřice – Brno (Lukáš Koubek). Koubek se provinil bráněním hluboko v brankovišti. (26:23)

59

Kopřivnice nastřelila tyčku! Mohla to být už branka, který by definitivně rozhodla. (26:23)

59

Kopřivnice prováděla útočnou kombinaci, ovšem ta byla přerušena faulem. Domácí tak budou rozehrávat před branou soupeře. (26:23)

58

Ľuboš Hlípala dostal míč na střed, kde byl absolutně osamocen a jeho pohotová dělovka mířila do levého horního růžku. (26:23)

57

Kopřivnice v oslabení kombinuje velmi pomalu. Snaží se plýtvat časem, protože v posledních minutách se jí vůbec nedaří v útoku a začíná být nervózní. (26:22)

56

Jasné zatáhnutí za dres posílá Filipa Hardta na dvě minuty mimo hru. Maloměřice tak mají perfektní šanci ještě zkusit srovnat. (26:22)

55

Sedmička byla proměněna bez problémů. Vít Kučera parádně rozhýbal brankáře Chalupu a poslal míč ze značky až do pravého dolního rohu. (26:22)

54

Ľuboši Hlípalovi se nakonec podařilo skórovat a připsal si už osmou branku ve dnešním utkání. (26:21)

53

Maloměřice kombinovaly při hře bez brankáře. Jejich akce ale byla zastavena faulem. (26:20)

52

Gól ze sedmimetrového hodu vstřelil tým KH ISMM Kopřivnice (Víctor Andres Donoso).
(26:20)

52

Vyloučení v týmu SHC Maloměřice – Brno (Vít Kučera). (25:20)

52

Hlípalovu ránu kopřivnická obrana zastavila skoro až volejbalovým blokem. Skvělý obranný zákrok. (25:20)

28:23

KH ISMM Kopřivnice: Admella Izard, Chalupa, Žingor – Pérez, Hardt, Jan Gřes, Střelec, Donoso, Fulnek, Petřík, Doležel, Jonák, Hanus, Bukovský, Brito Benítez.

SHC Maloměřice Brno: Mazač, Koňařík – Drásal, Havlát, Janků, Javůrek, Jung, Hlípala, Hliničan, L. Vítek, Ipser, Kučera, Koubek, V. Číž.

Rozhodčí: Filip Barták, Karel Hladký