2:6

konec (0:5, 1:1, 1:0)

01.12.2020, 18:00 • Zimný štadión mesta Poprad • Lukáš Rastislav Ovšonka sk

Tipsport: 1.5 4.8 4.72 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Aj keď síce Popradčania vyhrali tretiu tretinu vďaka gólu Dalhuisena, domáci absolútne nezvládli tento zápas. V prvej tretine to bol gólový uragán Košíc. Košičania zvíťazili najmä vďaka perfektnému výkonu v tretej tretine a následne stav prakticky iba udržiavali. Oceliari triumfovali pod Tatrami 2:6 a majú cenné tri body po presvedčivom výsledku. (20:29:43)

59:31

V závere tretej tretiny prichádza popradské vylúčenie. Dominik Kramár dostáva menší trest za držanie.

58:13

Michal Chovan dokorčuľoval nahodený puk na Vošvrdu. Popradský gólman pre istotu prikryl, bude sa vhadzovať pred jeho očami.

57:29

Zo striedačky sa zapojil do hry David Růžička, jeho strelecký pokus však letel na mantinel.

56:36

Krížna prihrávka na Réwaya na Mráza bola príliš okatá, puk dokázali Popradčania vypichnúť a dostať do stredného pásma.

55:42

V závere dá sa povedať zápasu Košičania získavajú presilovku. Dávid Skokan dostáva dve minúty za držanie.

54:55

Bjalončíkovi sa ukázal Kramár, nebolo to však úspešné. Puk po Kramárovej skončil na ochrannej sieti.

54:49

Po ľavom krídle vyrazil dopredu Oliver Jokeľ po zisku puku. Jeho priama strela mierila nad Vošvrdovo rameno, odtiaľ puk šiel na ochrannú sieť.

52:47

Oceliari napádali popradskú rozohrávku, za bránou účinkoval Bruno Mráz, no nedokázal nájsť svojich spoluhráčov.

51:36

Končí sa pomaly popradské vylúčenie, Košičania vyhadzujú puk a vyzerá to bezpečne.

50:42

Popradskí hokejisti pokračujú v presilovke, no strelecky sa nevedia presadiť. Haščákova strela spoza pravého kruhu letela na zadný mantinel.

49:40

Popradčania rozbehli presilovkou, Drgoň posúval na ľavý kruh Haščákovi, gólman Riečický však bol pripravený.

49:22

James Livingston sa tlačil do bránkoviska, snažil sa to pretlačiť aj cez Riečického, ale napokon bránka bola úmyselne posunutá Miroslavom Novotom a je z toho dvojminútový trest.

47:27

Poprad dal gól!
Kamzíci napokon využívajú presilovku a strieľajú druhý gól v zápase. Haščák posunul na modrú čiaru MIKEOVI DALHUISENOVI, ktorý využil clonenie gólmana Riečického a jeho strela prenikla bezpečne cez košického brankára.
Asistencie: Marcel Haščák, Dávid Skokan.

46:34

Popradčania ihneď rozostavili svoju presilovkovú formáciu, Haščák to skúšal strelecky z ľavého kruhu, mieril však ponad bránu.

45:54

Poprad má presilovkovú možnosť. Marek Baránek dostáva dve minúty za krosček.

45:19

Repeho napádal Frič a dokázal mu znepríjemniť rozohrávku. Domáci to museli skúšať spoza Vošvrdu.

2:6

Branky a nahrávky: 37. Haščák (Skokan), 48. Dalhuisen (Haščák, Skokan) – 6. Réway (Chovan, Mráz), 14. Klhůfek (Chovan), 15. Frič (Pavlin), 16. Belluš (Vrábeľ), 17. Mráz (Chovan, Klhůfek), 31. Mráz (Belluš)

HK Poprad: Rychlík (15. Vošvrda) – Repe, Drgoň, Dalhuisen, Brejčák, Hudec, Kramár, Česánek – Svitana, Skokan, Haščák – Vandas, Preisinger, Handlovský – Tavi, Zagrapan, Livingston – Matúš Paločko, Bjalončík, Matej Paločko – Hajnik

HC Košice: Riečický (Sedláček) – Pavlin, Baránek, Michalčin, Růžička, T. Slovák, Deyl, Novota, Cibák – Réway, Mráz, Michal Chovan – Frič, Pospíšil, Klhůfek – Belluš, Vrábeľ, Jokeľ – Nagy, Havrila, Krasničan

Rozhodčí: Stano, Tvrdoň – Synek, Stanzel

03:29 KOS 2 Mráz, hákování
05:59 KOS 0:1 Réway (Chovan, Mráz)
08:08 POP 2 Baránek, podrážení
08:20 KOS 2+2 Deyl, vysoká hůl