3:4

po prodl. (1:1, 2:1, 0:1 - 0:1)

01.12.2020, 16:00 • CZ LOKO Aréna, Jihlava • 13. kolo • Milan Horák

Tipsport: 2.1 4.5 2.61 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

V dnešním utkání vítězí pražská Slavie. V prodloužení si připsal vítěznou trefu Václav Veber a druhý možný bod si připisují Pražané.

Děkuji vám za pozornost a přeji příjemný zbytek večera! (18:23:24)

61:52

61:52 Václav VEBER - 3:4

61:52

Slavia právě vstřelila branku!
Z pravé strany kotouč posunul VÁCLAVU VEBEROVI na mezikruží Doležal a ten střelou mezi betony zajišťuje pro svůj tým druhý cenný bod z dnešního zápasu. Asistence: Jiří Doležal, Filip Kuťák.

61:00

Šmerha se dostal do úniku, Brož zlikvidoval akci betonem!

60:10

Po začátku prodloužení se kotouče ujala první Dukla.

60:01

Po 60 minutách je stav v CZ LOKO Aréně nerozhodný 3:3 a následuje prodloužení. Ve 47. se o vyrovnání zasloužil Daniil Petrov.

Prodloužení začíná během pár minut.

60:00

59:25

Kafka se dostal do vyložené šance. Před Brožem byl úplně sám, ale jeho střela zamířila nad branku!

58:00

Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.

56:55

Pekr trefil z levého kruhu tyč! Stav zůstává stále 3:3.

56:00

Fronk pálil tvrdě z mezikruží. Kotouč mířil do pravé šibenice, Michajlova lapačka byla ale rychlejší a akce je u konce!

54:25

Pekr se dostal k brance Michajlova po pravé straně kluziště, ke střele se ale k jeho smůle nedostal.

53:21

Hra je kvůli přihrávce rukou přerušena. Následuje komerční přestávka a vhazování ve středním pásmu.

52:30

Dukla nyní zavřela Slavii v útočném pásmu a snaží se o ohrožení branky Michajlova.

50:05

Čachotský po rychlém sprintu nejspíš špatně došlápl a svíjí se na ledě, hra je přerušena.

49:00

Pekr zakládá útok Dukly a zaváří kotouč až do útočného pásma.

3:4

Branky a nahrávky: 14. D. Krenželok (Pekr, Čachotský), 24. Pekr (Mareš), 31. Illéš (Chlubna, Jiránek) – 4. Šmerha (Barák), 33. Jaroslav Bednář (Buchta, Kuťák), 47. Petrov (Vlček, M. Ondráček), 62. Veber (J. Doležal, Kuťák)

HC Dukla Jihlava: Jan Brož (Fučík) – D. Krenželok, Eliáš, T. Černý, Strejček, Bilčík, Mareš – Čachotský (A), Skořepa (C), Illéš – Jiránek, Fronk, V. Brož – T. Harkabus, Lichanec, Pekr – T. Havránek, Čermák, Chlubna.

HC Slavia Praha: Michajlov (Málek) – Buchta, J. Novák (C), D. Krejčí, Hejda, Gaspar, Veber, Barák – Kafka, Všetečka, Šmerha – Tomica, Jaroslav Bednář, Šteiner – J. Doležal (A), Kuťák, Jar. Brož – M. Ondráček, Vlček, Petrov.

Rozhodčí: Souček, Hucl – Jindra, Bělohlav

02:15 JIH 2 Pekr, nedovolené bránění