SP - Skoky mužů HS142, Ruka
Vítěz: J. M. Riiber (NOR)
konec
28.11.2020, 11:15 • Rukatunturi
•
Milan Huppert
live na
:
0
0
0
live navsaďte si na:
• Předzápasové kurzy: 0 - 0 - 0
SP - Skoky mužů HS142, Ruka
Vítěz: J. M. Riiber (NOR)
konec
Zpět na online
Rozhodčí:
Diváci:
Statistiky:
Pořadí po skokanské části:
1. Jarl Magnus Riiber (NOR) 0:00
2. Akito Watabe (JPN) +0:14 s
3. Manuel Faisst (GER) +0:38
4. Jošito Watabe (JPN) +0:48
5. Franz-Josef Rehrl (AUT) +0:49
6. Eric Frenzel (GER) +0:56
7. Johannes Lamparter (AUT) +1:04 min
8. Johannes Rydzek (GER) +1:22
9. Philipp Orter (AUT) +1:44
10. Lukas Greiderer (AUT) +1:45
11. Samuel Costa (ITA) +1:58
12. Thomas Jöbstl (AUT) +1:58
13. Kristjan Ilves (EST) +2:01
14. Jens Luraas Oftebro (NOR) +2:01
15. Mario Seidl (AUT) +2:02
16. Terence Weber (GER) +2:07
17. Tomáš Portyk (CZE) +2:11
18. Aaron Kostner (ITA) +2:16
19. Rjota Jamamoto (JPN) +2:20
20. Espen Andersen (NOR) +2:21
21. Einar Luraas Oftebro (NOR) +2:27
22. Fabian Riessle (GER) +2:36
22. Szczepan Kupczak (POL) +2:36
24. Ilkka Herola (FIN) +2:46
24. Ben Loomis (USA) +2:46
26. Eero Hirvonen (FIN) +2:46
27. Hideaki Nagai (JPN) +3:00
28. Jakob Lange (GER) +3:00
29. Andreas Skoglund (NOR) +3:03
30. Jörgen Graabak (NOR) +3:07
...
40. Jan Vytrval (CZE) +4:06
42. Ondřej Pažout (CZE) +4:14
Startovní listina:
1. Olli Salmela (FIN)
2. Otto Niittykoski (FIN)
3. Arttu Mäkiaho (FIN)
4. Perttu Reponen (FIN)
5. Ondřej Pažout (CZE)
6. Leevi Mutru (FIN)
7. Matteo Baud (FRA)
8. Taylor Fletcher (USA)
9. Magnus Krog (NOR)
10. Vincenz Geiger (GER)
11. Ben Loomis (USA)
12. Jakob Lange (GER)
13. Marco Heinis (FRA)
14. Raffaele Buzzi (ITA)
15. Kodaj Kimura (JPN)
16. Martin Fritz (AUT)
17. Lukas Klapfer (AUT)
18. Waltteri Karhumaa (FIN)
19. Giulio Bezzi (ITA)
20. Gael Blondeau (FRA)
21. Jan Vytrval (CZE)
22. Hideaki Nagai (JPN)
23. Ilkka Herola (FIN)
24. Espen Andersen (NOR)
25. Einar Luraas Oftebro (NOR)
26. Philipp Orter (AUT)
27. Szczepan Kupczak (POL)
28. Harald Johnas Riiber (NOR)
29. Tomáš Portyk (CZE)
30. Andreas Skoglund (NOR)
31. Antoine Gerard (FRA)
32. Johannes Rydzek (GER)
33. Aaron Kostner (ITA)
34. Thomas Jöbstl (AUT)
35. Eero Hirvonen (FIN)
36. Samuel Costa (ITA)
37. Eric Frenzel (GER)
38. Terence Weber (GER)
39. Franz-Josef Rehrl (AUT)
40. Jošito Watabe (JPN)
41. Lukas Greiderer (AUT)
42. Jörgen Graabak (NOR)
43. Fabian Riessle (GER)
44. Rjota Jamamoto (JPN)
45. Mario Seidl (AUT)
46. Akito Watabe (JPN)
47. Kristjan Ilves (EST)
48. Manuel Faisst (GER)
49. Jens Luraas Oftebro (NOR)
50. Johannes Lamparter (AUT)
51. Jarl Magnus Riiber (NOR)
Konečné hodnocení skokanské části:
1. Jarl Magnus Riiber (NOR) 1480 bodů
2. Jens Luuras Oftebro (NOR) 1052
3. Espen Bjørnstad (NOR) 889
4. Franz-Josef Rehrl (AUT) 710
5. Akito Watabe (JPN) 635
6. Martin Fritz (AUT) 517
7. Rjota Jamamoto (JPN) 507
8. Jörgen Graabak (NOR) 499
9. Manuel Faisst (GER) 489
10. Vincenz Geiger (GER) 368
...
30. Ondřej Pažout (CZE) 109
32. Tomáš Portyk (CZE) 103
56. Jan Vytrval (CZE) 2
Konečné pořadí z minulé sezóny:
1. Jarl Magnus Riiber (NOR) 1586 bodů
2. Jörgen Graabak (NOR) 1106
3. Vincenz Geiger (GER) 917
4. Jens Luuras Oftebro (NOR) 790
5. Fabian Riessle (GER) 658
6. Espen Bjørnstad (NOR) 606
7. Eric Frenzel (GER) 565
8. Ilkka Herola (FIN) 564
9. Akito Watabe (JPN) 449
10. Manuel Faisst (GER) 418
...
27. Tomáš Portyk (CZE) 110
43. Ondřej Pažout (CZE) 16
51. Jan Vytrval (CZE) 4
Radost českým fanouškům udělal Tomáš Portyk, jenž doletěl na značku 133 metrů a do běžecké části vystartuje z velmi pěkného 17. místa. Zbylým dvěma českým reprezentantům se tolik nedařilo, Vytrval uzavřel čtvrtou desítku, Pažout se zařadil až do páté.
1. Jarl Magnus Riiber (NOR) 0:00
2. Akito Watabe (JPN) +0:14 s
3. Manuel Faisst (GER) +0:38
4. Jošito Watabe (JPN) +0:48
5. Franz-Josef Rehrl (AUT) +0:49
6. Eric Frenzel (GER) +0:56
7. Johannes Lamparter (AUT) +1:04 min
8. Johannes Rydzek (GER) +1:22
9. Philipp Orter (AUT) +1:44
10. Lukas Greiderer (AUT) +1:45
11. Samuel Costa (ITA) +1:58
12. Thomas Jöbstl (AUT) +1:58
13. Kristjan Ilves (EST) +2:01
14. Jens Luraas Oftebro (NOR) +2:01
15. Mario Seidl (AUT) +2:02
16. Terence Weber (GER) +2:07
17. Tomáš Portyk (CZE) +2:11
18. Aaron Kostner (ITA) +2:16
19. Rjota Jamamoto (JPN) +2:20
20. Espen Andersen (NOR) +2:21
21. Einar Luraas Oftebro (NOR) +2:27
22. Fabian Riessle (GER) +2:36
22. Szczepan Kupczak (POL) +2:36
24. Ilkka Herola (FIN) +2:46
24. Ben Loomis (USA) +2:46
26. Eero Hirvonen (FIN) +2:46
27. Hideaki Nagai (JPN) +3:00
28. Jakob Lange (GER) +3:00
29. Andreas Skoglund (NOR) +3:03
30. Jörgen Graabak (NOR) +3:07
...
40. Jan Vytrval (CZE) +4:06
42. Ondřej Pažout (CZE) +4:14
51
50
49
48
47
46
45
44
43
42
41
40
39
38
37