2:2

konec (2:1)

28.11.2020, 21:00 • Parc des Princes, Paříž • 12. kolo • Petr Sumbal

Tipsport: 1.21 7.66 14.2 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Ode mě je to už pro tento zápas všechno, přeji příjemný zbytek sobotního večera. (23:00:37)

Fauly: 8:10
Zápas je u konce a skončil překvapivým výsledkem, PSG totiž doma jen remizovalo s Bordeaux 2:2. Zápas to byl ale nesmírně zajímavý a napínavý až do samotného konce. Už v 10. minutě šli do vedení hostě, když si vstřelil po rohovém kopu nešťastný vlastní gól Timothee Pembele. Ve 27. minutě se vyrovnaní postaral z penalty sám faulovaný Neymar a už o necelou minutu později Pařížané dokonce vedli, z dorážky Neymarovy střely se trefil Moise Kean. Ve druhém poločase měl obrovskou šanci na třetí branku PSG Kylian Mbappé, který už v prvním poločase trefil tyčku, ale v sólovém úniku Costila nepřekonal. Domácí tohle zaváhání potrestali už po pěti minutách, po krásné akci se trefil nádhernou střelou k tyči střádající Yacine Adli. V 86. minutě měl na kopačce vítězný gól Nicolas de Préville, ale ani on sólový únik neproměnil. Zápas se tak skončil asi spravedlivou remízou 2:2.

90+3

90+3

Žlutou kartu dostává mladý obránce PSG Timothee Pembele a hosté teď s rozehrávkou ze středu pole nespěchají.

90+2

Neymar se skácel k zemi těsně před šestnáctkou, ale rozhodčí nechává pokračovat ve hře.

90+1

Icardi se rozhodl vystřelit, jeho rána však byla zablokovaná a míč pak zamířil přesně na Costila. Neymar hned naznačoval, že by si příště představoval raději přestávku.

90+1

Nastavují se tři minuty.

90

Na druhé straně se chtěl stát hrdinou zápasu Hatem Ben Arfa, ale jeho zakončení netrefilo prostor mezi třemi tyčemi branky PSG.

89

Di María hledal chytrým obloučkem ve vápně v náběhu Neymara, ale brazilský útočník se k míči nedostal.

88

I v pokročilých minutách zápasu se stále hraje v ohromném tempu a utkání je ještě rozhodně otevřené na obě strany.

87

Na druhé straně pak zase zakončoval Kylian Mbappé, ale tomu dnes není bráno a branku netrefil.

86

86. De Préville neproměnil sólový úprk na brankáře.

86

Možná definitivní rozhodnutí měl na kopačce Nicolas de Préville, kterého poslal do šance brilantní technik Hatem Ben Arfa. De Préville však v situaci jeden na jednoho nepřekonal Sergia Rica. Ten předvedl vynikající zákrok nohou.

85

Di María to tentokrát zkoušel z rohového kopu na první tyč, ale ani tato varianta nezabrala.

85

Střídání v týmu Paris Saint-Germain FC: ze hřiště odchází Leandro Paredes, přichází Mauro Icardi.

84

Ani další rohová kop se PSG příliš nepovedl, Bordeaux tak dál drží velmi nadějný výsledek.

83

Neymar se poté ještě dostal do zakončení, ale po Koscielného zásahů míč dopadl jen na horní síť branky.

83

Rohový kop rozehrál znovu Argentinec Di María, ale obrana Bordeaux si poradila, stejně jako s následným centrem z levé strany.