FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA

FC Vysočina Jihlava – FK Varnsdorf

0:1

konec (0:0)

28.11.2020, 13:30 • Stadion v Jiráskově ulici, Jihlava • 10. kolo • Jaroslav Wollmann

Tipsport: 1.59 4.11 5.3 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Vysočina se ani na pátý pokus nedočkala doma výhry a podlehla Varnsdorfu 0:1, když hosté rozhodli o své výhře dvacet minut před koncem, když se prosadil Ondřej Kocourek. Domácí měli nejblíže ke gólu po střele Tomáše Smejkala, ale jeho pokus zastavila tyč. (15:22:07)
Hosté si už závěr duelu zkušeně pohlídali a domácí k míči skoro nepustii.

90+3

90+3

Hosté vhodili poblíž rohového praporku aut.

90+2

Rohový kop hosté odehrávají kolem rohového praporku na levé straně.

90+2

Jan Kubr šel z levé strany sám na bránu, ale doběhl jej Matúš Lacko a míč poslal do zámezí.

90+1

Hosté zkušeně drží míč na útočné polovině.

90

Druhý poločas bude o tři minuty delší.

90

Tomáš Vlček si pomohl faulem a u míče tak budou hosté.

90

Justin Wilson hledal někoho ze svých spoluhráčů, ale nepodařilo se.

88

Za zdržování hry vidí žlutou kartu Adam Richter.

86

Domácí se snaží dostat do vápna, ale momentálně je tam přehuštěno.

85

Matúš Lacko poslal přihrávku do vápna, ale na ní nikdo nedokázal zareagovat.

84

Střídání v týmu FC Vysočina Jihlava: ze hřiště odchází Fares Shudeiwa, přichází Michal Ševčík.

84

Tomáš Smejkal se dostal ke střele zpoza velkého vápna, ale jeho pokus se mezi tři tyče nevešel.

82

Jan Kubr po pár minutách na hřišti vidí po faulu na Vojtěcha Křišťála žlutou kartu.

81

Střídání v týmu FC Vysočina Jihlava: ze hřiště odchází Daniel Horák, přichází Miroslav Tureček.