Menu

Další

UFC

Mike Perry - Tim Means

Vítěz: Means

konec

22.11.2020, 05:25 • UFC Apex, Las Vegas • Patrik Czepiec

On-line přenos je u konce. Děkujeme za pozornost a sledujte s námi i další zápasy na dnešní hlavní kartě UFC. (05:48:47)

Vítěz: Tim Means (na body – jednomyslně)
U jednoho sudího dokonce Tim Means obdržel všechna tři kola a připisuje si tak jednomyslné rozhodnutí, které ho dovedlo k vítězství. Štípanici s Mikem Perrym asi nebude hodnotit zcela pozitivně, jelikož několikrát neubránil takedown a svému soupeři dovolil i řadu velmi nebezpečných úderů. Celkově však vyprodukoval 127 signifikantních ran a drtivou většinu utkání v postoji kontroloval. Asi nejhůře mu bylo ve druhém kole a závěrečné přestřelce, ovšem celkový výkon odpovídal výhře na body. Means má momentálně šňůru dvou skalpů v MMA, poprvé od roku 2016. Perry neustál třetí z posledních čtyř fightů.

05:00

Konec zápasu

04:58

Perry ukázal obrovské srdce, v závěrečných deseti vteřinách rozdal obrovské množství ran, ovšem už se mu nepodařilo najít bradu zkušeného Meanse. Ten si tak patrně dokráčel k těsnému vítězství na body.

04:35

Means vsadil na kopy, aby si udržel vzdálenost a už se nedostal do potíží.

04:14

Perry poslal Meansovi navštívenku v podobě kolena. Jedna rána může rozhodnout.

03:43

Means se uchýlil k pletivu, a jakmile si odpočinul, už zase přidával slušné údery. Perryho obličej už nese výrazné známky zápasu.

02:28

Borci začali hrát hru když trefíš, trefím taky. Už nesledujeme vůbec žádné dvojáky, více dostával Means, ale následně se postaral o nejdůraznější úder přestřelky, kdy Perry popřel všechny představy o tvrdosti brady.

02:04

Atak nohou do oblasti hrudi Meansovi nevyšel, povedlo se mu ale ustát Perryho tlak, alespoň pro tuto chvíli.

01:22

Oba muži by rádi zdvihli svůj obraz v očích bodových. Teď zase tlačí Perry, který trpělivě hledá volná místa k úderům na hlavu.

00:48

Po rozpuštění klinče navíc Means trefil pravou z krátké vzdálenosti. Vypadá to, že se schyluje k přestřelce bez výraznější obrany.

00:10

Perry vstoupil do závěrečného kola s 50 inkasovanými údery na hlavu, tentokrát však vyzkoušel sílu své přední nohy, kde dostal tři štiplavé lowkicky. I proto se uchýlil k přechodu na pletivo, ale Means se v klinči vůbec neztratil.

00:01

Začátek 3. kola

05:00

Konec 2. kola

04:51

Perry trefuje spodek. Nejpravděpodobnějším scénářem je remíza, ale možná někteří rozhodčí viděli i v tomto kole výhru Meanse.

04:18

Perry možná cítí šanci na ukončení ve druhém kole. Dostal se k pletivu a na dobrých pět vteřin udělal z Meanse boxovací pytel.

03:48

Zápas jako na houpačce. Teď pro změnu Means poslal Perryho na výlet až k pletivu, když se vyhnul jeho úderům jako ninja.

03:12

Perry se dostává k rázným úderům. Jeho loket znovu otřásl s Meansem.

02:47

No a pozor. Zdánlivě unavený Perry napálil tvrdou pravou a Means couval k pletivu. Naštěstí se mu povedlo zachytit klinč a mohl se na chvíli vydýchat.

Mike Perry - Tim Means

Vítěz: Means

konec


Rozhodčí: Marc Goddard