Tipsport extraliga

BK Mladá Boleslav – HC Vítkovice Ridera

2:4

konec (0:2, 1:1, 1:1)

22.11.2020, 16:00 • ŠKOENERGO Aréna • 20. kolo • Vojtěch Drbohlav (@Vojta_Drbohlav)

Tipsport: 1.85 4.4 3.6 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

59:45

59:45 Dominik LAKATOŠ - 2:4

59:45

Vítkovice právě vstřelily branku!
Puk se příhodně odrazil a přes celé kluziště doputoval do prázdné mladoboleslavské branky. Gól je připsán DOMINIKU LAKATOŠOVI. Ostrava si tak z Mladé Boleslavi odveze vítězství. Asistence: Jan Štencel.

58:45

Bruslaři hrají šest na pět, Jan Růžička je na střídačce.

53:10

Přesilovka pro Mladou Boleslav. Dvouminutový trest za hákování obdržel Adam Polášek (VIT).

50:00

Mário Lunter chtěl přímo před brankářem podstrčit puk pod jeho betony, úspěšnější byl však Miroslav Svoboda.

40:53

40:53 David ŠŤASTNÝ - 2:3

40:53

Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
Domácí nejprve nahodili puk do pásma, tam se jim podařilo dobře rozmístit kolem mezikruží. Nejprve vystřelil Mário Lunter, ale neúspěšně, a tak ještě odražený puk nasměroval na hokejku DAVIDA ŠŤASTNÉHO, který se již nemohl mýlit. Asistence: Mário Lunter.

39:27

Znovu výborný Ondřej Najman, který je v tomto utkání na ledě viditelný. Domácí útočník se snažil z mezikruží překvapit Miroslava Svobodu, ale ten na puk dobře viděl a chytil ho. Brána následně skončila mimo své úchyty, na místo byl povolán ledař. Zhruba za dvě minuty bude hra znovu pokračovat.

34:32

34:32 Oscar FLYNN - 1:3

34:32

Poprvé v zápase se prosadili hokejisté Bruslařského klubu. Z levého kruhu přehodil brankářovu hůl OSCAR FLYNN a snižuje na 1:3. Bez asistence.

31:04

Oddechový čas pro domácí.

31:04

Další faul. Domácí budou hrát 5 na 3. Za nedovolené bránění byl na dvě minuty vykázán Alexandre Mallet (VIT). Dvojnásobná přesilovka by měla trvat 70 sekund.

30:14

Trest je za držení, na dvě minuty odjel na lavici hříšníků Peter Trška (VIT).

28:59

Karel Klikorka si najel mezi kruhy, odkud vystřelil. Miroslav Svoboda předvedl parádní zákrok lapačkou.

20:56

Střídání brankářů. Gašpera Krošelje nahradil Jan Růžička.

20:17

20:17 Jan SCHLEISS - 0:3

20:17

Jak Ostravané do zápasu vstoupili, tak dobře začali i druhou třetinu Po rychlém přemístění se z mezikruží ke vzdálenější tyči trefil JAN SCHLEISS. Asistence: Jan Štencel.

14:37

14:37 Adam POLÁŠEK - 0:2

14:37

To ale už neplatí. Hosté se rychle usadili v pásmu, od modré čáry vystřelil ADAM POLÁŠEK a zamířil tak přesně, že puk skončil přímo pod břevnem. Bez asistence.

12:58

Je tu další faul Bruslařů. Za držení dostal dvouminutový trest Jakub Strnad (MBL).

08:14

Za podrážení byl na dvě minuty potrestán kapitán Boleslavských Martin Ševc.

06:05

Vítkovice si zahrají přesilovku. Po faulu kolenem byl menším trestem potrestán Martin Pláněk (MBL). Hra bude pokračovat po komerční přestávce.

00:28

00:28 Dominik LAKATOŠ - 0:1

00:28

Výborný start ostravských hokejistů. K brance si najel Jan Hruška, který na nic nečekal a hned vystřelil. Domácí nechali puk ve hře a u pravé tyče byl připravený DOMINIK LAKATOŠ. Ten už jen nasměroval puk do odkryté branky. Asistence: Jan Štencel.

2:4

Branky a nahrávky: 35. Flynn, 41. Šťastný (Lunter) – 1. Lakatoš (Štencel), 15. Polášek, 21. Schleiss (Štencel), 60. Lakatoš (Štencel)

BK Mladá Boleslav: Krošelj (21. J. Růžička) – Šidlík, Ševc (C), Dlapa, Pláněk (A), Bernad, Fillman, Klikorka – Lunter, R. Zohorna, Šťastný – Jääskeläinen, A. Zbořil (A), Cienciala – Flynn, Najman, P. Kousal – J. Strnad, Bičevskis, J. Stránský.

HC Vítkovice Ridera: Mi. Svoboda (Dolejš) – Štencel, R. Polák (C), L. Kovář, Polášek, Trška, R. Černý, Koch – Schleiss, Hruška (A), Lakatoš – L. Krenželok (A), Marosz, Mallet – Dej, J. Mikyska, Šišovský – Dočekal, Werbik, T. Kubalík.

Rozhodčí: Jeřábek, Obadal – Kajínek, Hynek

Diváci: hráno bez diváků

00:28 VIT 0:1 Lakatoš (Štencel)
06:05 MBL 2 Pláněk, faul kolenem
08:14 MBL 2 Ševc, podrážení
12:58 MBL 2 J. Strnad, držení