Chance liga

VHK ROBE Vsetín – HC Stadion Litoměřice

5:4

konec (2:1, 2:2, 1:1)

21.11.2020, 17:00 • Zimní stadion Na Lapači • 24. kolo • Jan Tajzler (@HonzaTajzler)

Tipsport: 1.65 5.0 3.64 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Je konec! Dramatické utkání nakonec ve svůj prospěch získává mužstvo z Valašska. Litoměřice ovšem na Lapači předvedly sympatický výkon, za který se celek plný mladíků rozhodně nemusí stydět. Vsetín o svém vítězství rozhodl minutu a půl před koncem, když vítěznou branku vsítil Sebastian Gorčík. Domácí si dnes žádnou děkovačku neužívají, hřát je bude pouze tříbodový zisk. S tímto konstatováním se s vámi loučím a ze Vsetína přeji hezký zbytek sobotního večera i víkendu. (19:18:24)

59:55

Oddechový čas pro hosty.

59:55

Ještě se píská zakázané uvolnění Vsetína.

59:43

Vsetín čelí náporu hostů.

58:48

Král je na střídačce, Litoměřice hrají v šesti!

58:28

58:28 Sebastián GORČÍK - 5:4

58:28

Vsetín právě vstřelil branku!
Nakonec je vše jinak! Vsetín si bere vedení zpět. Pechanec poslal přihrávku SEBASTIANU GORČÍKOVI, ten nad ničím nepřemýšlel a posla puk na branku, kde si kotouč brankář Král nešťastně srazil za svá záda. Asistence: Antonín Pechanec.

58:00

Ohlášeny poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:56

Valaši jsou nyní pasivní, naopak Litoměřice usilují o senzační obrat.

56:29

Zakázané uvolnění Litoměřic.

55:48

55:48 Martin LANG - 4:4

55:48

Litoměřice právě vstřelily branku!
Litoměřice využívají přesilovou hru a mažou tříbrankové manko, které měly ve druhé třetině! Přihrávku přes šíří pásma poslal Miškář na hůl MARTINA LANGA, jenž z voleje umístil puk k tyči. Asistence: Patrik Miškář, Jan Holý.

54:59

Litoměřice budou mít ideální příležitost ke srovnání, na trestnou lavici míří domácí kapitán Tomáš Kudělka, dvě minuty za hákování.

54:17

Babka si rovnal puk na střelu, tu však přizvedl Výtisk do ochranné sítě a hra je přerušená.

53:57

Vsetínští nyní rozebrali obranu Litoměřic, když Vlach poslal puk na Hryciow, ten chtěl ještě vylepšit pozici Klozovi, ovšem dobré čtení hry projevil také brankář Král, jenž si vyjel z branky a lapačkou zastavil přihrávku Hryciowa na Kloze.

53:17

Přikryl nyní těžil z dobré práce Tomana, ovšem Gába byl znovu v pozoru a připraven likvidovat i tento střelecký pokus.

52:33

Vsetín kompletní.

5:4

Branky a nahrávky: 11. Bartko (Štach, Babka), 20. Gorčík (Pechanec, Gajarský), 22. J. Kloz (R. Vlach), 23. Půček (Štach, Babka), 59. Gorčík (Pechanec) – 14. Krutil (Jindra), 25. Válek, 27. Jícha (A. Beran, Miškář), 56. Lang (Miškář, J. Holý)

VHK ROBE Vsetín: Gába (Málek) – Ondračka, Smetana, Kudělka (C), Bartko, Hryciow, Štach (A) – Babka, Jenáček, Gajarský – Pechanec, Gorčík, R. Vlach – J. Kloz, Klímek, Půček – Kucharczyk (A), Hořanský, Vítek.

HC Stadion Litoměřice: Tomáš Král (A. Beran) – Marcel, J. Holý, Výtisk (C), Krutil, Jebavý (A), Kubíček, Baláž – M. Beran (A), Miškář, P. Novák – Koffer, Pytlík, Přikryl – Lang, Válek, Jánský – Toman, Jícha, Jindra.

Rozhodčí: Ondráček, Pilný – Otáhal, Bohuněk

04:37 LTM 2 Válek, vysoká hůl
08:42 LTM 2 Lang, hákování
10:40 VSE 1:0 Bartko (Štach, Babka)
11:28 VSE 2 Hryciow, sekání
13:35 LTM 1:1 Krutil (Jindra)