konec (15:16)

21.11.2020, 16:00 • 11. kolo • Otto Slabý

Tipsport: 1.4 8.8 3.86 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Od mne je to pro dnešek vše. Přeji hezký zbytek dne a těším se u dalšího sledování onlajn přenosů. (17:43:26)
Velice divoké utkání dnes bylo vidět v hale v Kopřivnici, kde prvních 20 minut dominoval domácí tým. Poté ale střelný prach domácím zvlhl a prosadil se až po 15 minutách hry, kdy už doháněli manko nabrané soupeřem. Lovosičtí si svůj náskok už hlídali a navyšovali, k čemuž svými 10 brankami přispěl Švéd Jonsson a vynikající výkon brankáře Hrdličky. Za poměrně rozhodnutého stavu se z pohledné házené vinou nevybíravých faulů nejprve ze strany domácích ale potom také i hostí stal spíše guláš a strkanice. Lovosice tak nakonec vyhráli v Kopřivnici pošesté v české historii a odváží si cenný skalp i body.

Konec zápasu. (29:36)

60

Lovosice přidávají další branku. (29:36)

59

Gól ze sedmimetrového hodu vstřelil tým HK FCC Město Lovosice (Berin Keso).
(29:35)

59

Gól vstřelil tým KH ISMM Kopřivnice (Víctor Andres Donoso). (29:34)

59

Gól vstřelil tým HK FCC Město Lovosice (Jan Kupa). (27:34)

59

Jan Gřes se opět trefuje do prázdné branky. (27:33)

58

Gól vstřelil tým KH ISMM Kopřivnice (Diego Antonio Pérez). (26:33)

57

Václav Kovář srazil Hanuse, který už byl v náskoku. Zasloužená červená karta za rozhodnutého stavu. (25:33)

56

Jonsson přidává další branku. (25:33)

55

Hrdlička nyní předvedl dva úspěšné zákroky. (25:32)

54

Lukáš Malý využívá přesilovou hru z křídla. (25:33)

54

Gól vstřelil tým KH ISMM Kopřivnice (Jan Gřes). (25:32)

54

Jonson dává dnes již desátou branku. (24:32)

53

Pro domácí je aktuální stav asi velké sousto. Vidíme další domácí ruku v obličeji hostujícího hráče. Hardt tak míří na dvě minuty na lavici. (24:31)

52

Jonsson přidává další branku. Domácí následně dávají tyčku a míč mají opět Lovosice. (24:31)

51

Jan Hanus rovněž dává branku. (24:30)

50

Kopřivnice přidává 23. branku. (23:30)

29:36

KH ISMM Kopřivnice: Admella Izard, Žingor, Chalupa – Střelec, Ježek, Pérez, Jan Gřes, Petřík, Holbein, Polcar, Hardt, Cepeda, Brito Benítez, Donoso, Hanus, Bukovský.

HK FCC Město Lovosice: J. Hrdlička, Günl, Rangl – Holubec, Kupa, J. Motl, Bouček, V. Kovář, Trkovský, Keso, M. Jonsson, Zourek, Stach, Heřmanovský, Kylíšek, Malý.

Rozhodčí: Valášek, Vychodil