konec (12:18)

21.11.2020, 18:00 • 11. kolo • Michal Břuchanský

Tipsport: 2.97 7.95 1.59 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Z tohoto zápasu je to vše, děkujeme za pozornost. (19:40:20)
Ronal držel se silným soupeřem krok jen do patnácté minuty. Pak už Plzeň přebrala otěže a vybudovala si až devítigólový náskok, který s drobnými změnami uhájila až do konce. Střelecky se Talent mohl opřít o sedmigólového Nejdla či šestigólového Linharta. Na domácí straně v tomto ohledu vyčníval Kastner, jenž nasázel rovnou třetinu z jičínských gólů.

Konec zápasu. (27:34)

60

A ještě jeden gól do nikým nehlídané branky. Jako poslední může slavit Linhart. (27:34)

60

Herajt vyrazil střelu Doškáře a Tonar přes celé hřiště trefil prázdnou branku. (27:33)

59

Škvařil se prosazuje po kombinaci v delší vzdálenosti od brankoviště. (27:32)

59

Dvě minuty před koncem je tady ještě jeden oddechový čas. Plzeň už by to měla zvládnout. (27:31)

58

Nejdl ztratil míč v pasivitě a Kastner s trochou štěstí opět přehodil plzeňského gólmana. (27:31)

58

Jakub Kastner hraje velmi dobrý zápas. Nyní přidal díky přihrávce Drbohlava svůj osmý gól. (26:31)

57

Škvařilova prudká střela letěla přesně na střed branky, kde nemohl Veverka chybět. (25:31)

57

Martin Hlava využil velké mezery mezi dvěma bránícími hráči Plzně. (25:31)

56

Zablokovaná střela Doškáře. Jičín má na palubovce hodně mladou sestavu. (24:31)

55

A stejně tak z bleskového protiútoku Ondřej Šafránek. (24:31)

55

Potvrzuje to i Doškář. (24:30)

55

Nejdl uklidňuje Talent třicátým gólem. Obě obrany začínají být hodně otevřené. (23:30)

54

Dobrý zákrok Veverky a pak zase sehrávka na pravé křídlo, odkud Herajta překonal Jakub Kastner. (23:29)

53

Mladíček Šimon Thorovský skóruje z levého křídla. (22:29)

53

Šafránek trestá nekompletní přihrávku Hlavy ranou do prázdné branky. (21:29)

53

Tonarův gól neplatí kvůli postavení v brankovišti, takže se míč vrací do jičínského držení. (21:28)

27:34

O2xyworld HBC Jičín: Veverka, Machalický – Rychna, Krahulec, Hlava, J. Dolejší, Martin Kovařík, Freiberg, Knittl, Miľko, Pich, Doškář, Š. Drbohlav, Thorovský, Kastner, Kubík.

Talent tým Plzeňského kraje: Herajt, K. Šmíd – Douda, T. Nejdl, Linhart, Šafránek, M. Škvařil, Sedlák, Vinkelhöfer, M. Tonar, Stehlík, Kaplan, M. Říha, Chmelík, Šindelář, Režnický.

Rozhodčí: Bubeníček, Petruška