21.11.2020, 15:00 • Arena 2000, Jaroslavl • Jan Prošek

Tipsport: 1.28 6.35 8.2 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Vyhraná vhazování 26:30
Zblokované střely 15:12 (17:20:33)
Československá stopa v zápase
Ondřej Vitásek (Riga) 0+0, 1 střela, čas na ledě 16:23
Domácí celek díky povedené druhé třetině vyhrává tento zápas 3:1 a získává body do tabulky. Jako první se trefil Anton Lander, a pak Pavel Kudrjavcev. Třetí gól Lokomotivu vstřelil Jegor Korškov. Za hosty v 50. minutě dokázal snížit Gleb Zyrjanov.

59:27

Už se pravděpodobně nic nestane, body bere domácí celek.

59:00

Dinamo se usadilo v útočném pásmu, ale vinou špatné přihrávky o modrou čáru přišlo. Následně je hra přerušená.

58:00

Probíhají poslední dvě minuty hry ve třetí třetině, Gleb Zyrjanov (Riga) vedl zajímavou akci hostujícího celku, ale nevypálil.

57:31

Riga má kotouč v útočném pásmu, ale nedaří se jí vypracovat si výraznější šanci.

57:00

Reece Scarlett (Riga) měl před brankou dobrou pozici, ale v rozhodující chvíli mu kotouč uskočil, a tak neodkázal vypálit.

56:10

Mnoho času už hostující celek nemá na zdramatizování zápasu.

55:42

Dinamo se usadilo v útočném pásmu, Ondřej Vitásek (Riga) se pokoušel něco vymyslet před brankou soupeře, ale obrana si dokázala poradit.

55:13

Dostáváme se do finální fáze hry ve třetí třetině, domácí hráči míří za výhrou v tomto zápase.

53:44

Aktuálně mnoho šancí k vidění není, sledujeme klidnější pasáž hry.

53:24

Se střelou od modré čáry si hostující brankář dokázal poradit celkem snadno.

52:23

Od modré čáry páliíl Atte Ohtamaa. jeho pokus našel v rukavici Stanislav Galimov. Buly před brankou Rigy.

52:00

Aktuálně vede domácí celek o dva góly, hosté mají problémy s přesností střelby, naopak Lokomotiv hraje takticky zodpovědně a nikam se nežene.

51:25

Komerční přestávka.

49:48

49:48 Gleb ZYRJANOV - 3:1

49:48

Riga právě vstřelila branku!
Hostující celek se v polovině třetí třetiny prosazuje a snižuje. Chyby a zaváhání domácí obrany využil GLEB ZYRJANOV, jehož pokud propadl mezi betony do brány. Domácí nedokázali odehrát kotouč, což se jim vymstilo..

3:1

Branky a nahrávky: 32. Lander (J. Averin, Ohtamaa), 33. Kudrjavcev (Alexejev), 43. Korškov (M. Osipov, Kraskovskij) – 50. Zyrjanov

Lokomotiv Jaroslavl: Pasquale (Konovalov) – M. Osipov, Rafikov, Ohtamaa, A. Marčenko, Malyšev, Čerepanov, Barancev – Tkačjov, Kraskovskij, Korškov – Pääjärvi, J. Averin, Lander – Alexejev, Kajumov, Kudrjavcev – Beljajev, Ivanov, Kovalenko – Berjozkin.

Dinamo Riga: S. Galimov (McIntyre) – Sund, Zile, Vitásek, Scarlett, Mamčics, Sotnieks, Ošenieks – Z. Mitchell, Darzinš, Indrašis – Paršin, Gračov, Lipon – P. Černov, Dzierkals, White – Stoljarov, Komarek, Zyrjanov – Švanenbergs.

Rozhodčí: Kočetov, Raming – Slavkovskij, Poletajev

Diváci: 1 855

03:28 JAR 2 Lander, sekání
19:45 RIG 2 Zile, držení
26:36 RIG 2 Zile, hákování
30:19 RIG 2 Mamčics, podrážení
31:16 JAR 1:0 Lander (J. Averin, Ohtamaa)