Tipsport extraliga

HC VERVA Litvínov – HC Vítkovice Ridera

1:0

po prodl. (0:0, 0:0, 0:0 - 1:0)

08.12.2020, 17:30 • Zimní stadion Ivana Hlinky, Litvínov • 14. kolo • Vendula Zdražilová

Tipsport: 2.32 4.0 2.73 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je pro tuto chvíli z mé strany už vše. Přeji hezký zbytek úterního večera a u dalších online přenosů z hokeje se budu těšit opět na shledanou. (19:56:32)
Utkání se odehrálo bez přítomnosti diváků.
Nejlepšími hráči dnešního utkání byli pochopitelně vyhlášeni oba gólmani. Na hostující straně Miroslav Svoboda, na té domácí pak Denis Godla.
Střely na branku: 38 – 25
Je dobojováno. Šedesát minut hry nepřineslo žádnou branku a hned po čtrnácti vteřinách duel ukončil Patrik Zdráhal, který v krásné akci překonal Miroslava Svobodu a rozhodl o tom, že bonusový bod navíc připíše Verva, hosté si ze severu Čech odvezou bod jeden.

60:14

60:14 Patrik ZDRÁHAL - 1:0

60:14

Litvínov právě vstřelil branku!
Tak to bylo hodně rychlé. Po čtrnácti vteřinách je hotovo. PATRIK ZDRÁHAL nabral rychlost, na levém kruhu si poslal puk pod nohama hostujícího beka a následně pak napravo zakončil z bekhendu a poslal puk pod víko hostující klece – 1:0. Paradoxně duel s Vítkovicemi rozhodl hráč, který ve Vítkovicích působil. Asistence: Richard Jarůšek.

60:01

Střely na branku: 37 – 25
Základní hrací doba, která nepřinesla ani jednu branku, o vítězi tedy nerozhodla a na řadě je pětiminutové prodloužení ve třech hráčích na obou stranách. Pokud se ani v nastavené hrací době nerozhodne, dojde na samostatné nájezdy. Hokejový večer v Litvínově tedy pokračuje dále.

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:50

Richard Jarůšek poslal na Gerháta přihrávku, která se ale neujala. Nicméně domácí stále tlačí před hostující klecí, ale Svoboda je proti přesnému zakončení.

59:13

Demel hledal před brankou hostů Pawla Zygmunta, ale nakonec tato spolupráce nevyšla. Ani tentokráte se tedy skóre na ukazateli měnit nebude.

58:40

Do konce třetího dějství zbývá už jen něco málo přes minutu a zatím to tedy vypadá, že se půjde do prodloužení. Oba celky se nikam neženou, nechtějí chybovat.

58:00

Hrají se poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:37

Přihrávku Patrika Demela František Gerhát dobře nezpracoval a okamžitě pak mířili hosté zase před domácí branku, ale marně ji dobývali.