01.10.2020, 20:30 • Stade de Suisse, Bern • Play-off • Jáchym Tůma

Tipsport: 1.13 8.91 22.1 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Ode mě je to vše. Děkuji Vám za pozornost a u dalších online přenosů zase někdy na počtenou. (22:28:39)
Držení míče: 58 % : 42 %.
Střely na branku: 9:2. Střely mimo: 8:0. Rohy: 10:0. Ofsajdy: 4:0. Fauly: 15:14.
Je konec a Young Boys mohou slavit postup do základní skupiny Evropské ligy. Domácí byli i ve druhém poločase jasně lepší a dokázali přidat dvě branky. O obě se postaral kamerunský forvard Nsame, jenž byl dnes již od úvodních minut hodně vidět. Naopak Tirana si směrem dopředu nic nevytvořila a poté, co byl v 67. minutě vyloučen Torassa, navíc musela dohrávat v deseti.

90+4

90+3

Ještě jeden nákop vyslal dopředu Camara, nicméně balon zamířil jen do náruče Bekaje.

90+2

Čerstvý Halili se pokoušel o průnik po pravém křídle, ovšem proti několikanásobné přesile neměl šanci uspět.

90+1

Nad rámec řádné hrací doby byly nastaveny tři minuty.

90

Brankář Bekaj si při výběhu špatně šlápl a poté musel být ošetřován. Nakonec se ale zřejmě nebude jednat o nějaký vážnější zdravotní problém.

89

Střídání v týmu KF Tirana: ze hřiště odchází Cale, přichází Halili.

88

Utkání už se pouze dohrává, o vítězi je již dávno rozhodnuto.

87

Sierrovu pomalou nahrávku málem zachytil Cale, avšak zaváhání svého spoluhráče stačil napravit stoper Camara.

86

Žlutou kartu dostává Cale (KF Tirana).

85

Střídání v týmu KF Tirana: ze hřiště odchází Muci, přichází Hoxhallari.

84

Hefti prováhal ideální moment k přihrávce a poté byl odzbrojen důrazným Ismajlgecim.

83

Hosté se po nějaké době vydali do útoku, ale jejich akce znovu ztroskotala na pozorné defenzivě Bernu.

82

Bern teď předvedl nacvičený signál, jenže kvůli nepřesnosti Sierra z toho nakonec přímé ohrožení brány nebylo.

81

Další nabídku do vápna měl na svědomí Meschack. Ten ale nedokázal dostat míč na zadní tyč, kde byl úplně volný Siebatcheu.

80

Garcia chyboval v rozehrávce a poté musel stáhnout unikajícího Sasraka. Tady se rozhodně dala udělit žlutá karta.

79

Lustenberger si dal balon daleko od sebe a po zásahu Tosevskiho akce domácího kapitána skončila.