Evropská liga (předkola)

Legia Varšava – FK Karabach

0:3

konec (0:0)

01.10.2020, 20:00 • Stadion Wojska Polskiego, Varšava • Play-off • Adam Mitáš (@MitasAdam)

Tipsport: 1.95 3.31 4.46 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Ode mě je to pro dnešek vše! Loučím se s vámi a přeji vám hezký zbytek dnešního večera! (21:59:21)
Držení míče: 51 % : 49 %.
Střely na branku: 3:13. Střely mimo: 3:2. Rohy: 8:4. Ofsajdy: 5:6. Fauly: 9:11.
Je tady konec utkání! Do základní skupiny Evropské ligy postupuje Karabach, který poráží Legii Varšavu o tři branky. Po prvním poločase byl stav 0:0, ale hosté ve druhé půli značně zabrali, vstřelili tři branky a postoupili rovnou do základní skupiny EL!

90+4

90+4

Lewczuk udělal velkou chybu ve vlastním vápně a málem hosté přidali čtvrtou branku. Netrefili však nakonec branku z velké blízkosti.

90+3

Wszolka dostal od Valencii míč na kopačky, ale následně byl zblkokován, takže se ke střele vůbec nedostal.

90+2

Střela Luquinhase skončila vysoko nad břevnem.

90+1

Na stadionu ve Varšavě se bude prodlužovat o čtyři minuty!

90

Juranovič na pravém křídle byl poslán k zemi. Legia bude zahrávat volný přímý kop.

88

Varšava se dostala do útoku, ale z hostů byl faulován a zůstává ležet na trávníku.

86

Karabach hraje s míčem na kopačkách. Domácí utkání pouze dohrávají, už nemají moc sil a pochopitelně ani chuti.

85

Do konce utkání zbývá pět minut! Karabach si jde pro postup do skupinové fáze Ligy mistrů.

84

Střídání v týmu FK Karabach: ze hřiště odchází Kwabena, přichází Jafarguliyev.

82

Mladenovič dostal z rohu míč do vápna, tam byli připraveni obránci Karabachu, kteří balón dostali do bezpečí.

80

Wszolek se dostala ke střele, ale mířil pouze do nohy jednoho z protihráčů. Změna skóre tak zatím nepřichází.

79

Mladenovič se dral přes levé křídlo. Míč končí v rukavicích hostujícího brankáře, který je zatím bezchybný.

77

Opravdu v posledních minutách sledujeme velké trápení domácích. Hráči Legie se už nejspíše těší do kabiny.

76

Ani teď to domácím nevyšlo. Legia ztrácí balón, tento zápas se bude spíše dohrávat.