Statistiky:
LOS ZÁKLADNÍCH SKUPIN LIGY MISTRŮ:
Skupina A:
Bayern Mnichov (GER)
Atlético Madrid (ESP)
Salzburg (AUT)
Lokomotiv Moskva (RUS)
Skupina B:
Real Madrid (ESP)
Šachtar Doněck (UKR)
Inter Milán (ITA)
Borussia Mönchengladbach (GER)
Skupina C:
Porto (POR)
Manchester City (ENG)
Olympiakos (GRE)
Olympique Marseille (FRA)
Skupina D:
Liverpool (ENG)
Ajax (NED)
Atalanta Bergamo (ITA)
Midtjylland (DEN)
Skupina E:
Sevilla (ESP)
Chelsea (ENG)
Krasnodar (RUS)
Stade Rennes (FRA)
Skupina F:
Zenit Petrohrad (RUS)
Dortmund (GER)
Lazio (ITA)
Club Bruggy (BEL)
Skupina G:
Juventus (ITA)
Barcelona (ESP)
Dynamo Kyjev (UKR)
Ferencvároš (HUN)
Skupina H:
Paris St. Germain (FRA)
Manchester United (ENG)
RB Lipsko (GER)
Istanbul Başakşehir (TUR)
Koše pro los základních skupin Ligy mistrů:
1. koš: Real Madrid, Liverpool, Juventus, Bayern Mnichov, Paris St. Germain, Zenit Petrohrad, Porto, Sevilla
2. koš: Barcelona, Atlético Madrid, Šachtar Doněck, Borussia Dortmund, Ajax, Manchester United, Manchester City, Chelsea
3. koš: Dynamo Kyjev, RB Salzburg, RB Lipsko, Inter Milán, Olympiacos, Lazio, Krasnodar, Atalanta Bergamo
4. koš: Lokomotiv Moskva, Marseille, Club Bruggy, Borussia Mönchengladbach, Istanbul Başakşehir, Midtjylland, Stade Rennes, Ferencváros Budapešť
Individuální trofeje za sezonu 2019/2020:
Nejlepší hráč: Robert Lewandowski (POL, Bayern Mnichov)
Brankář: Manuel Neuer (GER, Bayern Mnichov)
Obránce: Joshua Kimmich (GER, Bayern Mnichov)
Záložník: Kevin De Bruyne (BEL, Manchester City)
Útočník: Robert Lewandowski (POL, Bayern Mnichov)
Trenér: Hans-Dieter Flick (GER, Bayern Mnichov)
Nejlepší hráčka: Pernille Harderová (DEN, Wolfsburg/Chelsea)
Brankářka: Sarah Bouhaddiová (FRA, Olympique Lyon)
Obránkyně: Wendie Renardová (FRA, Olympique Lyon)
Záložnice: Dzsenifer Marozsánová (GER, Olympique Lyon)
Útočnice: Pernille Harderová (DEN, Wolfsburg/Chelsea)
Trenér: Jean-Luc Vasseur (FRA, Olympique Lyon)
Skupina A:
Bayern Mnichov (GER)
Atlético Madrid (ESP)
Salzburg (AUT)
Lokomotiv Moskva (RUS)
Skupina B:
Real Madrid (ESP)
Šachtar Doněck (UKR)
Inter Milán (ITA)
Borussia Mönchengladbach (GER)
Skupina C:
Porto (POR)
Manchester City (ENG)
Olympiakos (GRE)
Olympique Marseille (FRA)
Skupina D:
Liverpool (ENG)
Ajax (NED)
Atalanta Bergamo (ITA)
Midtjylland (DEN)
Skupina E:
Sevilla (ESP)
Chelsea (ENG)
Krasnodar (RUS)
Stade Rennes (FRA)
Skupina F:
Zenit Petrohrad (RUS)
Dortmund (GER)
Lazio (ITA)
Club Bruggy (BEL)
Skupina G:
Juventus (ITA)
Barcelona (ESP)
Dynamo Kyjev (UKR)
Ferencvároš (HUN)
Skupina H:
Paris St. Germain (FRA)
Manchester United (ENG)
RB Lipsko (GER)
Istanbul Başakşehir (TUR)
Michael Krmenčík a jeho Bruggy čeká Zenit, Lazio a atraktivní souboj na půdě Dortmundu. Co se losu týče, skupinou smrti je rozhodně skupina H. Ve skupině D se dá očekávat fotbalová ofenzivní smršť.
Trenérem ročníku mezi muži se stal čerstvý vítěz Ligy mistrů z Bayernu – Hans-Dieter Flick. K týmu přišel v listopadu, od té doby s ním v milionářské soutěži neprohrál a v této sezoně ho povede za obhajobou mezinárodního titulu i triumfu v Bundeslize.
Základní skupiny Ligy mistrů 2020/2021
G4
B4
D4
E4
H4
F4
A4
C4
Nikoho nepřekvapí, že v mužské kategorii doplní solidně zaplněnou vitrínu úspěchů Robert Lewandowski, který dotáhl Bayern k triumfu.
F3