4:6

konec (0:0, 1:2, 3:4)

01.10.2020, 18:00 • Zimní stadion Olomouc • Skupina Východ • Kristýna Nováková

To je ode mě pro dnešek vše, přeji příjemný zbytek dnešního večera. (20:07:45)
Třetí třetina nabídla napínavou přestřelku. Už už to vypadalo, že Třinec dnešní zápas v poklidu dohraje, potom se ale Olomouc zvedla a dokázala se přiblížit na rozdíl jediného gólu. V závěru se Hanáci odhodlali ke hře bez brankáře, ta se jim však v tomto případě nevyplatila a třinecký Matěj Kozlík stvrdil vítězství Ocelářů gólem do prázdné brány.

59:49

Třinec právě vstřelil branku!
MATĚJE KOZLÍKA se sice jeden z olomouckých hráčů snažil na poslední chvíli zastavit, třinecký útočník ale nakonec pohodlně pečetil do prázdné brány na 4:6. Bez asistence.

59:46

Jeden z olomouckých hráč trefil jen protihráče před sebou a Třinec může do útoku.

59:15

Oceláři si ve středním pásmu převzali kotouč a domácí se tak museli vracet.

58:50

Hanáci si berou oddechový čas a Kubík usedá na střídačku.

58:50

Heczko si poradil se skákavým kotoučem z rohu kluziště, vhazovat se bude po jeho pravici.

58:14

Kubík pokukuje po střídačce, jestli má odjet z brány.

58:02

Ševčík osamocený v útočné třetině nedokázal dojít o moc daleko za modrou čáru.

56:59

Střídání v týmu HC Olomouc: ze hřiště odchází Klimek, přichází Heczko.

56:59

Olomouc právě vstřelila branku!
ADAM DRÁBEK své trestné střílení proměňuje!

56:59

Vyloučení v týmu HC Oceláři Třinec (Ročák – trestné střílení, podrážení).

56:59

Střídání v týmu HC Olomouc: ze hřiště odchází Heczko, přichází Klimek.

56:59

Za kotoučem spěchal jeden z olomouckých hráčů, byl však nedovoleně zastaven a rozhodčí píská trestné střílení.

56:45

Olomouc je kompletní.

56:31

Byrtusova rána zaduněla o mantinel, Hykl zase trefil jen nohy protistojícímu hráči.

55:27

Ševčík nepřešel přes Žabku, třinecký bek tak má možnost zavést puk do útočné třetiny.

54:40

Vyloučení v týmu HC Olomouc (Drábek – 2 min., podrážení).

4:6

Branky a nahrávky: 32. Jeřábek (Ševčík, Galvas), 46. Sedláček (Galvas, Jeřábek), 52. Jeřábek (Ševčík, Šenk), 57. Drábek (TS) – 23. Šutý (Pánek, Byrtus), 37. Ochman (Ročák, Cedzo), 42. Tomiczek (Pospíšil), 45. Pánek (Hykl), 54. Cedzo (Pospíšil, Žabka), 60. Kozlík

HC Olomouc: Kubík (Weiss) – Drábek, Polýnek, Mudrák, Brančík, Tlach, Vrána, Galvas, Sedláček (A) – Šulgan, Šenk, Miškovský, Najman, Jeřábek, Pastrnek, Izák, Unzeitig, Neoral, Ševčík (C)

HC Oceláři Třinec: Heczko (Klimek) – Hykl, Byrtus, Žabka (A), Buják, Ročák, Pospíšil – Šutý, Pánek, Kubiesa, Cedzo, Tomiczek (A), Wawrzkiewicz, Hlávka, Kozlík (C), Ochman

Rozhodčí: Kašík – Šimčík, Bubela

09:06 TRI 2 Pospíšil, podrážení
14:10 OLO 2 Šulgan, sekání
22:47 TRI 0:1 Šutý (Pánek, Byrtus)
26:50 TRI 2 Kubiesa, sekání
30:07 OLO 2 Šenk, nedovolené bránění