Extraliga dorostu

HC Sparta Praha – BK Havlíčkův Brod

4:0

konec (0:0, 4:0, 0:0)

01.10.2020, 18:00 • Tipsport arena, Praha 7 (Bubeneč) • Skupina Střed • Vojtěch Martinek (@mrtnkv)

To je ode mne pro dnešek vše, přeji vám příjemný zbytek večera. Na počtenou! (19:57:38)
Dohráno! O vítězi duelu nakonec rozhodla druhá třetina, ve které Sparta svého soupeře porazila 4:0 a stejný výsledek platí i po konci základní hrací doby. Brod ale dnes v Holešovicích vůbec nepředvedl špatný výkon a pokud bude i nadále hrát jako dnes, nemusel by být v extralize jen do počtu.

59:49

Brod se opět usazuje v útočném pásmu, na nějaké větší akce už je ale zřejmě pozdě.

59:22

Hosté se v přesilovce ještě snaží Hrabala připravit o čisté konto, zatím se jim nepodařilo jej vážněji ohrozit.

58:45

A na trestnou nyní míří právě Bogdan Stepanchuk (SPA), jehož sudí vylučují za podrážení.

58:26

Po vyhraném vhazování pálil Stepanchuk, hbitý gólman Brodu kotouči do cesty nastavil vyrážečku.

58:19

Minutu a jednačtyřicet sekund před koncem základní hrací doby uvidíme buly po levici Filipa Havlíka.

58:00

Poslední dvě minuty třetí třetiny!

57:42

Z bezprostřední blízkosti svatyně se chtěl prosadit Lukáš Kalný, Havlík si ale jeho zakončení pohlídal.

56:58

Hostujícímu celku nevyšla rozehrávka, puk skončil na jeho střídačce. Buly proběhne ve středním pásmu.

56:07

Utkání se už spíše jen dohrává, ani jeden celek už nehraje na sto procent. Uvidíme, co závěr přinese.

55:39

Doležal zachytil přihrávku v momentě, kdy puk už přejel modrou čáru. Hra je tak znovu pozastavena, ofsajd.

54:58

Hráči Brodu se na malou chvíli podívali před soupeřovo brankoviště, odkud je ale Sparta rychle vyhnala.

54:28

Míříme do finiše, do závěrečné sirény zbývá odehrát už jen něco málo přes pět a půl minuty.

Dnešní utkání sleduje 67 diváků.

53:52

Po dalším úspěšném zákroku maskovaného muže v hostující kleci se bude vhazovat po jeho levici.

52:47

Hraje se hlavně před brankou Filipa Havlíka, Sparta se stále nechce spokojit s čtyřbrankovým náskokem.

52:09

Senčákova střela se neujala, Havlík měl poměrně jednoduchou práci a projektil bez obtíží zastavil.

4:0

Branky a nahrávky: 27. Senčák (Bartoň), 28. Kalný, 37. Žmola (Klička), 39. Novák (Kalný, Fábry)

HC Sparta Praha: Hrabal (Dlouhý) – Klička, David (C), Ludvík, Bartoň, Menzel, Port – Novák, Bareš (A), Vašíček, Odehnal, Červenka, Fábry, Kalný (A), Valach, Pražák, Stepanchuk, Žmola, Senčák.

BK Havlíčkův Brod: Havlík (Beran) – Chymo, Bezpalec, Doskočil, Kuchta (C), Doležal, Vaněček – Netolický, Matýs, Kubant, Teplý, Janko, Prchal, Krejčí (A), Bačkovský, Machovský, Hrdlička, Prášek (A).

Rozhodčí: Květoň – Žídek, Hlinka.