01.10.2020, 18:00 • Ledovyj dvorec, Čerepovec • Jiří Sameš

Tipsport: 4.72 4.66 1.58 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

0+0, 0 účast, 0 střel na bránu, TM 0, čas na ledě 10:30

JOK: David Sklenička
0+0, 0 účast, 2 střely na bránu, TM 0, čas na ledě 20:02 (20:33:08)
Dnešní utkání sledovalo 1 346 diváků.
Statistické okénko

Střely na bránu: 30 – 25; Vhazování: 27 – 28; Trestné minuty: 06 – 12; Čas v útočném pásmu: 12:10 – 09:34.
Dnešní utkání Severstal Čerepovec vs. Jokerit Helsinky právě skončilo a finské mužstvo se nakonec raduje z výhry 5:2. Hokejisté Jokeritu díky tomu odvrátili hrozbu třetího neúspěchu po sobě.

Po druhé třetině svítilo na výsledkové tabuli nerozhodné skóre 2:2. Závěrečná část ale hostům vyšla na jedničku, když zde vsítili hned tři branky.

Rozdílovou branku má na svém kontě útočník Iiro Pakarinen.

60:00

Vyloučení v týmu Jokerit Helsinky (John Norman – 2 min., podrážení).

59:01

Probíhá poslední minuta třetí periody.

58:41

58:41 Saku MÄENALANEN - 2:5

58:41

Jokerit právě vstřelil branku!
Hotovo! Po krásné přihrávce O'Neilla přidal pátou branku Jokeritu útočník SAKU MÄENALANEN, gólman Čerepovce neměl šanci zasáhnout. Jeho první branka v letošní sezoně! Asistence: Brian O'Neill.

56:15

Jensen to zkoušel z mezikruží, ovšem přestřelil bránu.

55:26

Zakázané uvolnění Jokeritu. Do konce třetí periody ale zbývá necelých pět minut.

54:37

Tým Jokerit Helsinky hraje v plném počtu.

54:17

Jokerit velmi dobře brání, už jenom 20 vteřin zbývá do návratu Haapaly.

53:14

Aktivní forčekink Savinainena, domácím se zatím v přesilovce moc nedaří.

52:39

Máme za sebou reklamní přestávku, vhazování po levé ruce Kalninše. Důležitá přesilovka pro Severstal.

52:37

Vyloučení v týmu Jokerit Helsinky (Henrik Haapala – 2 min., podrážení).

52:11

Střely na bránu: 25 – 24

50:01

Jsme v polovině třetí periody. Finské mužstvo dvakrát skórovalo, přičemž tak vede na ledové ploše Čerepovce 4:2. Dokáže svůj náskok udržet?

2:5

Branky a nahrávky: 15. Kodola (Petunin, Adamčuk), 29. Provolněv (Roberts Bukarts, J. Morozov) – 19. Lehtonen (O'Neill, Schroeder), 34. Tolvanen (Haapala, Lööv), 46. Pakarinen (Savinainen, Norman), 49. Nicklas Jensen, 59. Mäenalanen (O'Neill)

Severstal Čerepovec: Podjapolskij (Šugajev) – Kudako, Lalonde, Vittasmäki, Provolněv, Adamčuk, M. Chabarov, Sizov (A), Karimov – Roberts Bukarts, Vicharev (A), J. Morozov – Kapustin, J. Jakovlev, Kara – Vovčenko, Kodola, Petunin – Liška, Trubačjov (C), Čižikov.

Jokerit Helsinky: Kalninš (Lindbäck) – Lehtonen, A. Grant, Lööv, D. Sklenička, Kivistö, Pudas – Nicklas Jensen, Schroeder, O'Neill (A) – Haapala, Mäenalanen, Tolvanen – Savinainen, Norman, Pakarinen – Joensuu (A), Pihlström, Anttila (C).

Rozhodčí: Kočetov, Fraňo – Sysujev, Judin

Diváci: 1 346

08:59 CER 2 Čižikov, hákování
13:34 CER 2 J. Jakovlev, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo
14:51 CER 1:0 Kodola (Petunin, Adamčuk)
17:54 CER 2 Kudako, podrážení
18:41 JOK 1:1 Lehtonen (O'Neill, Schroeder)