konec (2:0)

23.09.2020, 17:00 • TCM Strahov • 2. kolo • Vít Muzikář

Jinak pro Králův Dvůr je to první prohra v letošní sezoně po 90 minutách.

Děkujeme za pozornost, mějte se fajn. (18:37:33)
Králův Dvůr se v dalším zápase představí opět v Praze, a sice v neděli od 10:15 proti Admiře. To Sparta přivítá opět na Strahově béčko Příbrami. V ten samý den se večer utkají i áčka obou mužstev ve FORTUNA:LIZE.
Králův Dvůr v prvním poločase nevystřelil na bránu, ve druhé půli měl poté dobrou šanci z pravé strany hrotový útočník Krejdl a pokusem na přední tyč protáhl brankáře Holce, jednu z posil z áčka.
Sparta potvrdila roli favorita a porazila Králův Dvůr poměrem 4:1. Zůstává tak stoprocentní. Navíc i ve čtvrtém duelu v letošní sezoně vstřelila minimálně čtyři branky. Největším pozitivem ale je skutečnost, že Filip Panák vystřídal v 68. minutě Adama Karabce.
Dnešní utkání sledovalo 250 diváků.

90+2

90+2

Piško nacentroval zleva na pravou stranu vápna a zakončení hlavou o fous minulo protější tyčku!

90+1

Padající Novák srazil střelu Rynešovu střelu z levé části šestnáctky vedle zadní tyče.

90

Holec chyboval v rozehrávce, ale centr z pravé strany pak poslal Polidar nohou do bezpečí.

89

Kůžel svedl souboj s Polidarem a pak si oba hráči vjeli do vlasů. Všechno se obešlo bez karty a celkem rychle bylo vyřešeno.

88

88. FORTELNÝ - 4:1

88

Tým Sparta B právě vstřelil branku! Odražený míč uklidil JAN FORTELNÝ z prvního doteku v levé polovině vápna do kratší šibenice.

87

Výborný Toman vyběhl z pravé strany a podržel hosty, když byl před ním Polidar úplně sám!

86

Holec musel hrát z první na pravou stranu na Váchu, ten nahrál k lajně a říkal si o přihrávku zpět.

84

Střídání v týmu AC Sparta Praha B: ze hřiště odchází Patrák, přichází Vácha.

84

Střídání v týmu AC Sparta Praha B: ze hřiště odchází A. Gabriel, přichází Gelašvili.
Střídání v týmu FK Králův Dvůr: ze hřiště odchází Dvořák, přichází Blažek.

83

83. ŠEBEK - 3:1

83

Králův Dvůr právě vstřelil branku!
TOMÁŠ ŠEBEK zůstal nepokrytý na středu a hrotu útoku, nataženou nohou byl u míče dříve než vybíhající Holec a poslal míč k levé tyči.