3:6

konec (0:2, 2:2, 1:2)

21.09.2020, 19:30 • Tomáš Jirsa

Tipsport: 3.81 5.5 1.5 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Brněnská univerzita vítězí v Pardubicích 6:3 po zajímavém zápase, ve kterém padlo devět branek. Výborným výkonem se prezentovali oba brankáři a také brněnský Jan Gonos, který si připsal tři kanadské body.

Loučím se s Vámi a přeji příjemný zbytek večera. (21:32:11)

59:30

Zápas pomalu končí. HC Masaryk University si odvezou vítězství.

58:26

Masarykova univerzita právě vstřelila branku! Do prázdné branky se prosazuje JIŘÍ SVATUŠKA!

55:51

Tomáš Vlk vyrazil střelu Tadeáše Jakubce.

55:15

Brněnští hráči jsou fyzicky výborně vybavení. Třetí třetina jim patří zejména proto, že jsou u většiny puků rychleji.

53:58

Adam Strakoš objel branku a neskóroval.

53:16

Filip Král pohotově vyrážečkou vytěsnil pokus Dominika Duška.

52:32

Daniel Klinecký netrefil svým tahákem branku. Pardubice se tak vlastní vinou dostaly z pásma.

51:55

Lehký bekhend končí v lapačce Krále, který v této třetině zatím neměl příliš práce.

51:21

V akci znovu Tomáš Vlk.

50:13

Brněnští dobrou minutu drží Pardubice v obranné třetině a snaží se o navýšení náskoku.

49:33

Ofsajd HC Masaryk University.

3:6

Branky a nahrávky: 23. Klinecký (Dušek, Mert), 25. Dušek, 41. Skála (Mert, Klinecký) – 16. Gonos (Kalus), 19. Kalus (Věžník), 23. Pavel (Gonos), 36. Gonos (Voříšek, Kadlic), 49. Florek, 59. Svatuška

Riders Univerzita Pardubice: Vlk – Klinecký, Vacek, Tomin, Hunáček, Lenoch, Voltner, Mert, Voldán, Faltys, Křivánek, Maťátko, Králíček, Skála, Jiruška, Dušek, Strnad.

HC MUNI: Král – Věžník, Grman, Bláha, Kučera, Gonos, Kučera, Štrauch, Kadlic, Florek, Svatuška, Pavel, Jakubec, Kalus, Strakoš, Tomaník, Biolek, Voříšek, Háněl, Račický.

07:47 MUN 2 Kučera, podrážení
15:36 MUN 0:1 Gonos (Kalus)
18:55 MUN 0:2 Kalus (Věžník)
22:32 MUN 0:3 Pavel (Gonos)
22:49 RUP 1:3 Klinecký (Dušek, Mert)
24:20 RUP 2:3 Dušek