KHL

CSKA Moskva – Jokerit Helsinky

0:0

odloženo (-:-, -:-, -:-)

21.09.2020, 18:30 • CSKA Arena, Moskva • Michal Břuchanský, Vojtěch Martinek (@mrtnkv)

Tipsport: 1.69 4.53 4.08 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je ode mne pro dnešek vše, přeji vám příjemný zbytek večera. Na počtenou! (17:22:11)
Papírově nejatraktivnější střetnutí sobotního programu KHL je minulostí, dva body si do tabulky možná trochu překvapivě připisují hosté! Jokerit byl v relativně vyrovnaném střetnutí možná o něco málo slabším týmem, díky dvěma využitým přesilovkám se mu ale nakonec podařilo favorizované CSKA skolit.

59:58

Šalunov chtěl ještě snížit střelou z pravé strany, ani on ale recept na skvělého Kalninše nenašel. Je konec!

59:28

Kotouč nyní nepříjemně poskakoval před hostující brankou, jeden z hráčů Jokeritu jej sklepl do rohu.

58:52

Jokerit vyhodil na zakázané uvolnění, po krátké pauze tak uvidíme další vhazování před Kalninšem.

58:17

Kalninš schoval puk pod svou rukavici, po přerušení jsme ještě v rohu kluziště viděli menší strkanici. Leipsic pak přes rozhodčího poštěkával na Lepistöho.

58:00

Poslední dvě minuty třetí třetiny!

57:26

Šaryčenkov se už do klece nevrací, CSKA nemá co ztratit a zkouší štěstí v powerplay!

57:26

Domácí jsou si dobře vědomi, že se jim čas na vyrovnání čím dál tím rychleji krátí, a berou si oddechový čas.

57:19

Projektil z mezikruží neuspěl, po Robinsonově střele kotouč zmizel ve výstroji připraveného Kalninše.

56:53

Míříme do finiše, do konce základní hrací doby zbývá odehrát už jen něco málo přes tři minuty.

56:19

Okulov z hrany prostoru pro vhazování zakončil úplně mimo hostující klec, Jokerit následně vyhodil.

55:32

Protesty Henriku Haapalovi (JOK) nepomohly, hostující útočník míří na trestnou za vysokou hůl.

54:58

CSKA se snaží duel ještě zdramatizovat, jejich ofenzíva se ale, stejně jako ta hostující, celé utkání trápí.

53:58

Bitvu o kotouč u trestné lavice vyhráli hosté, kteří puk obratem vyhodili za soupeřovu klec a odjeli střídat.

53:15

Ofsajd Jokeritu přináší další komerční přestávku, která bude s ohledem na zbývající čas asi už poslední.