Extraliga dorostu

HC Dukla Jihlava – HC Kobra Praha

16:2

konec (6:0, 7:0, 3:2)

18.09.2020, 16:35 • Tréninková hala CZ LOKO Arény, Jihlava • Skupina Střed • Tomáš Lysý (@tomaslysy86)

S konstatováním, že HC Dukla Jihlava na domácím ledě jednoznačně poráží Kobru Praha výsledkem 16:2, se s Vámi loučí a hezký pátek přeje Tomáš Lysý. (18:42:45)
"My jsme to udělali tak, aby dvacítka nepadla," loučí se s námi zapisovatelé. A já se loučím s Vámi tím, že ve třetí třetině byla Kobra svému týmu vyrovnaným soupeřem. Prosadila se dvakrát, když se trefil Patrik Bauer a Adam Čečetka, ovšem domácí i tak tuto třetinu vyhráli díky trefám Jonáše Jungwirtha, Justa Alojze Sopotnika a Šimna Juřičky.

59:53

Kobra právě vstřelila branku!
A zase bez asistence... ADAM ČEČETKA bude chtít na dnešní zápas hodně rychle zapomenout, ale právě zapomínání bude mít spolu s Bauerem snažší. Stejně jako jeho spoluhráč totiž dává gól a upravuje konečný výsledek na 16:2. Bez asistence.

59:31

Když už jsme u Kobry Praha, tímto ještě na dálku zdravím Majlo Davídka, který za Duklu loni hrál. A neboj se, tu prohranou sázku ohledně fotbalového titulu splatím!

58:54

Kobra Praha hraje v plném počtu.

58:28

Vovsíkovi střela od modré nesedla, o to víc času měl Krejčí na dorážku. Bez úspěchu.

58:06

Jihlavskou kombinaci hatí ofsajd. Se třetí třetinou asi nebude trenér Marek Melenovský zcela spokojen.

58:00

Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:48

Pražský tým s hadem ve znaku vyhazuje puk ven z pásma.

57:30

Šabatka měl kotouč na modré, ale ke střele se neodhodlal. Mohl to vyzkoušet, občas mu to od modré taky sedne!

56:54

Jihlavské trestné lavice na malém zimáčku jsou místem nevlídným a snad ještě více chladným než ledová plocha. To si nyní vyzkouší i Filip Seidler, jenž jde ven za hákování.

56:36

To je pro mě hodně nezvyklé, psát téměř pět minut o tom, že nepadla žádná branka. Dvacítku dnes asi neuvidíme.

56:06

Na jihlavské útočné modré se trošku kočkovali Bauer s Vovsíkem. Jednou si lehce naložili a šli o dům dále.

55:07

Vojtěch Příhoda si mezi kruhy povodil Adama Topola, který se zdravě naštval a vzápětí mu vypíchl puk. Černý tak nemusel zasahovat.

54:22

Ale tak pánové, není zbytečné vyvolávat emoce za stavu 16:1? Možná i tohle říkali sudí účastníkům utkání, když se před Ilievem strhla potyčka. Nikdo na trestnou ale nepůjde.

53:49

Také hosté umí zahrozit. Chytil se z vlastního pásma dostal až na druhou stranu, kdy nabídl kotouč pro Čečetku. Ten se zkoušel prodrat mezi kruhy, ale tam byla jeho střela zblokována.

53:17

Jakub Doležal ukazuje svojí šikovnost a rychlost. Za brankou ze ztracené pozice vybojoval puk a udržel domácím pásmo.

51:50

Dukla právě vstřelila branku!
Už to vypadalo na další dobrý zákrok Ilieva. Jenže nikoliv. Hrbek posunul puk na Matějíčka, který je na svůj dorostenecký věk chlap jako hora. Napřáhl z pravého kruhu a Iliev kotouč dobře vytěsnil. Leč jen na hůl ŠIMONA JUŘIČKY, který vypálil a hosté si smolně srazili puk do sítě. Asistence: Martin Matějíček, Martin Hrbek.

16:2

Branky a nahrávky: 2. Juřička (Číhal, Marhoun), 6. Juřička (Číhal), 10. Sopotnik (Kříž), 13. Peš (Sopotnik), 17. Bulík (Báťa, Číhal), 20. Bulík (Jungwirth), 21. Bulík (Marhoun, Hrbek), 22. Juřička (Marhoun, Krejčí), 25. Marhoun, 34. Vovsík (Juřička, Jeletz), 35. Jungwirth (Číhal), 35. Marhoun (Juřička, Krejčí), 36. Kříž (Peš), 45. Jungwirth (Šabatka), 46. Sopotnik (Kříž), 52. Juřička (Matějíček, Hrbek) – 48. Bauer, 60. Čečetka

HC Dukla Jihlava: Pulda (41. Černý) – Matějíček, Hrbek, Číhal (A), Šabatka, Vovsík (A), Topol, Jeletz – Jungwirth (C), Báťa, Bulík – Krejčí, Marhoun, Juřička – Peš, Sopotnik, Doležal – Kříž. Trenér: Marek Melenovský

HC Kobra Praha: Pejšová (21. Iliev) – Frydrych (C), Novák, Kalajev, Šeba, Chytil, Seidler, Nácovský – Bauer (A), Halfar (A), Lederer – Příhoda, Kovář, Šrámek – Čečetka, Uhlík, Judiak – Brzák

Rozhodčí: Marek – Kotrba, Roupec

00:33 JIH 2 Pulda, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo, odpyká Jeletz
01:26 JIH 1:0 Juřička (Číhal, Marhoun)
02:49 KOB 2 Seidler, podrážení
05:02 KOB 2+10 Čečetka, zásah do hlavy nebo krku+zásah do hlavy nebo krku, odpyká Judiak
05:28 JIH 2:0 Juřička (Číhal)
09:03 JIH 3:0 Sopotnik (Kříž)
12:44 JIH 4:0 Peš (Sopotnik)
14:23 JIH 2 Sopotnik, hákování
16:48 JIH 5:0 Bulík (Báťa, Číhal)
19:17 JIH 6:0 Bulík (Jungwirth)
20:46 JIH 7:0 Bulík (Marhoun, Hrbek)
21:56 JIH 8:0 Juřička (Marhoun, Krejčí)