po prodl. (1:1)

17.09.2020, 20:45 • DAC Arena, Dunajská Streda • 2. předkolo • Ondřej Belák

Tipsport: 2.08 3.56 3.58 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Děkuji za pozornost a přeji dobrou noc! (23:32:39)
Jablonec na hřišti soupeře vstřelil hned tři góly, jeho letošní pouť Evropskou ligou však přesto končí už ve druhém předkole. Dunajská Streda musela ve druhé půli dvakrát dotahovat, ale po zásluze dovedla duel do prodloužení, v němž už domácí měli mnohem více ze hry. Ve druhé části prodloužení definitivně stvrdil výhru svého týmu Eric Davis. Trenéru Storckovi se velice povedlo střídání Iona Nicolaescua, jenž po svém příchodu vstřelil dvě branky. Pod vypadnutí českého týmu se podepsaly zejména indiviuální chyby v obraně a nejistý výkon gólmana Hanuše.

120+1

120

DAC šetří čas u rohového praporku a čeká na konec utkání.

119

Vysoký centr se po dobré práci Martince dostal za vápno k Pilařovi, jehož nadějně vyhlížející projektil nepřešel přes žlutou hráz před Jedličkou.

118

Přihrávka Václava Pilaře byla tečována na rohový kop. Jedna z posledních šancí pro hosty, jak ještě dramatizovat závěr duelu.

117

117. Schranz mohl zkompletovat hattrick

117

To je škoda! Podaného centr sklepl jeden z Jabloneckých na Ivana Schranze, jenž hlavou cílil na hattrick! V gólové pozici však zakončil těsně mimo tři tyče.

116

Zelenobílí se ještě snaží vydolovat poslední zbytky sil. K dispozici mají standardku přibližně z poloviny hřiště.

114

114. DAVIS - 5:3

114

Dunajská Streda dala gól!
Tohle už bohužel s Jabloncem nevypadá vůbec dobře. Levý obránce ERIC DAVIS si ze strany navedl míč k ose hřiště a svoji slabší pravou nohou se trefil úchvatně do vzdálenějšího horního rohu klece marně plachtícího Hanuše. 5:3!

114

Dunajská Streda stále drží balon na svých kopačkách, druhý poločas prodloužení prozatím hraje nesmírně zkušeně.

113

Střídání v týmu FK DAC Dunajská Streda: ze hřiště odchází Divković, přichází Beskorovanyj.

113

Dominik Pleštil chtěl využít svoji rychlost. Okolo Divkoviće, jenž se s ním vrátil až z hrotu útoku, se ale neprosmýkl.

112

Kalmarův centr prosvištěl do vápna, kde se jeden z domácích neúspěšně pokoušel o střelu. Severočeši posléze chybovali v rozehrávce a znovu musejí bránit.

111

Nicolaescu stáhl za dres Pilaře, jenže Jablonečtí hned po rozehrávce balon ztratili. Zatím si bohužel nemohou vytvořit žádný nápor, zdá se, že DAC má v závěru více sil.

110

Střídání v týmu FK Jablonec: ze hřiště odchází Zelený, přichází Pleštil.

109

Zsolt Kalmar je na hřišti stále více vidět. Teď se z levé strany prosmýkl do pokutového území a snažil se prověřit Hanuše, jemuž blokem a odkopem míče pomohl Kubista.

108

Martin Doležal si v souboji pomohl útočným faulem, na zemi zůstal ležet Bednár. Ani teď tak hosté nezahrozí.

5:3

Branky: 6. Divković, 65. Divković, 85. Nicolaesu, 96. Nicolaescu, 114. Davis – 25. Zelený, 57. Schranz, 71. Schranz (pen.)

Karty:   70. Kružljak (DUN), 83. Kalmar (DUN), 83. Divković (DUN) – 67. Podaný (JAB), 75. Zelený (JAB), 104. Jovović (JAB)

Držení míče: 57 % : 43 %.
Střely na branku: 10:7. Střely mimo: 6:5. Rohy: 9:8. Ofsajdy: 3:1. Fauly: 16:26.

DAC 1904 Dunajská Streda: Jedlička – Blackman, Müller, Kružliak, Davis – Fábry (77. Nicolaescu), Schäfer, Balić (106. Bednár) – Kalmar (C), Divković (113. Beskorovanyj), Ramirez.
Náhradníci: Száraz – Bednár, Beskorovanyj, Malý, Mendez, Nicolaescu, Njie.

FK Jablonec: Hanuš – Holík, Martinec, Kubista, Podaný – Ladra (86. Jovović), Hübschman (C), Považanec (98. Pilař), Zelený (110. Pleštil) – Schranz, Čvančara (78. Doležal).
Náhradníci: Hrubý – Jeřábek, Pilař, Doležal, Macháček, Pleštil, Jovović.

Rozhodčí: Di Bello – Tegoni, Longo (všichni Itálie)

FK Kaisar – APOEL 14:00 1:4

Ventspils – Rosenborg 14:15 1:5

Renova – Hajduk Split 15:30 0:1