17.09.2020, 16:00 • 2. předkolo • Tomáš Kubečka

Tipsport: 1.82 3.73 4.49 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Pěkný večer! (18:32:36)
Držení míče: 57 % : 43 %.
Střely na branku: 11:4. Střely mimo: 4:5. Rohy: 14:4. Ofsajdy: 3:2. Fauly: 11:17.
Je konec! Ararat nakonec vybojoval postup až ve druhé části prodloužení! Také v ní předvedli domácí několik nebezpečných náznaků! Po jednom z nich střílel Alemao, jenže minul branku. O vítěznou branku se nakonec hlavou postaral Sergej Vakulenko.

119

Domácí i po chybě v komunikaci v zadních řadách ustáli další akci lucemburského celku a odkopli míč na polovinu soupeře.

118

Klein zatáhl rozběhnutého soupeře za dres a vidí žlutou kartu.

117

Domácí skvěle napadají rozehrávku soupeře a nepouštějí fotbalisty soupeře do zakončení. Ararat si hlídá svůj náskok.

116

Hostům už moc času na vyrovnání nezbývá! Fola navíc není schopná projít na polovinu domácího Araratu.

114

114. Sergej VAKULENKO - 4:3

114

Ararat-Armenia právě vstřelil branku!
Domácí celek se dostává do vedení! Ararat zvládl neskutečný obrat v duelu! Na centr z levé strany si naběhl SERGEJ VAKULENKO a hlavou dostal míč k tyči!

113

Lima si chtěl ve výskoku zpracovat nákop do pokutového území, jenže měl problém s napadáním obránce a nedokázal míč sklepnout na spoluhráče.

112

Ararat zahrával rohový kop. Centrovaný míč byl tentokrát příliš dlouhý a nikdo z hlavičkářů na balón nedosáhl.

111

Další průnikovou přihrávku naháněl právě střelec Lima, jenže tentokrát si míč pustil za sebe a už jej nedohnal na trávníku.

110

Další průnikovou přihrávku do velkého vápna dohnal Lima, který obešel brankáře, jenže už byl pryč z dobrého palebného úhlu.

109

Louis střílel z dobré pozice v pokutovém území, jenže jeho přízemní dělovku levačkou zablokoval dobře postavený obránce v červeném dresu.

108

Hosté se hnali do zajímavého brejku, jenže hned první hráč v bílém dresu vystoupil a odkopl míč daleko na tribunu.

107

Domácí se hnali do velké šance, ale šanci arménského celku zastavil zdvižený praporek asistenta rozhodčího. Ofsajd!

106

Hosté obstarali výkop do druhého poločasu prodloužení. Uvidíme, zda se dočkáme branky nebo dojde na penaltový rozstřel.

106

Začalo druhé prodloužení.

4:3

Branky: 18. Martinez, 90+2. Lima, 90+4. Lima (pen.), 114. Vakulenko – 20. Pimentel, 57. Bensi (pen.), 83. Zac

Karty:   39. Junior (ARA), 56. Alemao (ARA), 101. Ambarcumjan (ARA), 104. Sanogo (ARA) – 69. Pimentel (FOL), 75. Bensi (FOL), 118. Klein (FOL)   44. Junior (ARA) – 90+1. Pimentel (FOL)

Ararat-Armenia Jerevan: Cupič – Alemao, Meneces, Vakulenko, Junior – Narsingh, Gouffran (85. Ogana), Alphonse (72. Šanijan), Sanogo – Martinez (97. Ambarcumjan) – Otubanjo (61. Lima)
Náhradníci: Abakumov, Ambarcumjan, Deniljan, Chačumjan, Lima, Louis, Šanijan

CS Fola Esch: Hym – Klein, Dikaba, Delgado – Ouassiero, Pimentel, Diallo, Freire, Sacras – Zac, Bensi (88. Bernard)
Náhradníci: Bernard, Cabral, Correia, Drif, Mura, Semedo, Simon

FK Kaisar – APOEL 14:00 1:4

Ventspils – Rosenborg 14:15 1:5

Renova – Hajduk Split 15:30 0:1