Extraliga dorostu

HC RT TORAX Poruba – HC Vítkovice Ridera

0:8

konec (0:3, 0:3, 0:2)

17.09.2020, 18:00 • RT TORAX ARENA • Skupina Východ • Info o změnách stavu (Gabriela Juříková)

Z RT TORAX ARENY je to dnes vše, děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek čtvrtečního večera!

V sobotu, 19. září, na počtenou z utkání Chance ligy. (20:11:06)
První utkání Extraligy dorostu je za námi! Poruba jej otevřela s městským rivalem, který v loňské sezóně sahal po mistrovském titulu a dnes své kvality také potvrdil.

Ve třetím dějství se prosadil důraznou střelou Šimon Bialy a v polovině třetiny stanovil konečný výsledek Denis Puchala dorážkou vlastní střely z nulového úhlu.

Vítkovice vyhrály jednoznačně 8:0 a za řeku Odru si berou tři body.

59:12

Vyloučení v týmu HC Vítkovice Ridera (Petr – 2 min., napadení).

54:30

52:30

Vyloučení v týmu HC RT TORAX Poruba (Koudelný – 2 min., krosček).

49:10

Vítkovice právě vstřelily branku!
DENIS PUCHALA si svou střelu v jízdě do rohu i dorazil z nulového úhlu. Asistence: Matyáš Melovský.

45:57

Dlouho dobývala Ridera porubskou bránu! Až důrazný vpád do třetiny slavil úspěch, když obránce ŠIMON BIALY napřáhl a prostřelil vše před sebou. Drabčíkovi clonil nejen soupeř, ale i vlastní obránce a proto se pak právem zlobil. Asistence: Krzysztof Macias a Dominik Petr.

45:00

43:00

Vyloučení v týmu HC Vítkovice Ridera (Pavelec – 2 min., nedovolené bránění).

40:01

Přestože RT TORAX zlepšil hru dopředu, gólově se neprosadil. Vilém čelil nepříjemným střelám z blízka a ve všech případech zasáhl na poslední chvíli. Hra nebyla tak jednoznačná a přesto se hostům podařilo Drabčíka překonat opět třikrát. Martin Milata v rozmezí pěti minut navýšil skóre na 5:0 a před poslední minutou využil prostoru mezi obranou Poruby Ondřej Krčmarský a stanovil průběžný stav na 6:0 pro Vítkovice.

40:00

38:43

Domácí v útočení, kdy byl blízko gólu Konečný, zapomněli na zadní vrátka. ONDŘEJ KRČMAŘSKÝ se vydal na zteč a souboj s Drabčíkem vyhrál švihem pod lapačku.

36:49

34:49

Vyloučení v týmu HC Vítkovice Ridera (Pavelec – 2 min., sekání).

34:18

Domácí bránili střední pásmo, na malou chvíli se dostali i před Viléma, ale nakonec se dívali na radost Vítkovických, když pátý puk dopravil mezi tři tyče opět MARTIN MILATA. Asistence: Matěj Štiak a Ondřej Krčmarský.

30:00

MARTIN MILATA byl tím, kdo v druhé třetině jako první překonal hbitého Drabčíka, který na všechny vítkovické pokusy dosáhl lapačkou, vyrážečkou i oběma betony. Skákající puk mu už mezi betony prošel! Asistence: Matyáš Skřipčák.

20:01

0:8

Branky a nahrávky: 13. Krčmářský (Pavič), 16. Melovský (Puchala), 20. Macias (Kosina), 30. Milata (Skřipčák), 35. Milata (Štiak, Krčmarský), 39. Krčmařský, 46. Bialy (Macias Krz., Petr), 50. Puchala (Melovský)

HC RT TORAX Poruba: Drabčík (Smolka) – Kelnar, Chudoba, Fišara, Kršík, Pasek, Michalčík, Janeček, Borkovec – Stasiuk, Koudelný, T. Kalužík – Kovalčík, Moravec, Konečný – Šrubař, Hradil, Janáček

HC Vítkovice Ridera: Vilém (Irgl) – Fibigr, Puchala, Bialy, Kosina, Pavič, Řepa – Melovský, Handl, Macias, Přibyl, Petr, Milata, Štiak, Krčmarský, Skřipčák, Pavelec

Rozhodčí: Rapák – Vengřín, Klimek

01:20 POM 2 Michalčík, faul kolenem
06:40 VIT 2 Petr, hákování
12:03 VIT 0:1 Krčmářský (Pavič)
13:20 POM 2 Pásek, sekání
15:15 VIT 0:2 Melovský (Puchala)