KHL

HC Viťaz Moskevská oblast – Traktor Čeljabinsk

1:3

konec (1:1, 0:0, 0:2)

17.09.2020, 18:30 • Ledovyj dvorec Viťaz, Podolsk • Tomáš Lysý (@tomaslysy86), Tomáš Kalas (@tomascipy)

Tipsport: 2.44 4.0 2.47 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

S konstatováním, že Traktor Čeljabinsk i díky dvěma brankám ve třetí třetině vyhrává na ledě Viťazu 3:1 a zapisuje tak třetí výhru v sezoně, se s Vámi loučí a hezký večer přejí Tomášové Kalas a Lysý. (21:12:34)
Československá stopa v utkání:
Jakub Jeřábek (VTZ): 0+0, 3 střely, čas na ledě 21:17
Roman Will (CLJ): 1 obdržený gól, 97,22% úspěšnost zákroků
Tomáš Hyka (CLJ): 0+0, 3 střely, čas na ledě: 18:38
Lukáš Sedlák (CLJ): 0+0, 1 střela, čas na ledě: 17:57.
Hity: 20-14.
Třetí třetina zápasu rozhodla o tom, že Traktor Čeljabinsk srovnává bilanci letošní sezony na tři výhry a tři porážky. Ale postupně. Na úvodní gól Vitalije Kravcova ze čtrnácté minuty odpověděl v poslední minutě první části Kaspars Daugavinš. Stav 1:1 vydržel až do padesáté minuty, nedlouho před rozhodující brankou oba týmy neproměnily přesilovou hru. V čase 50:19 po dvojím zaváhání útočníka domácích Mojsejeva vrátil hostům vedení Vitalij Kravcov, jenž měl tentokrát prostě svůj den. Za tři a půl minuty hosté pojistili rychlou kombinační akcí svoje vedení a na konečných 3:1 upravil Pontus Äberg.

58:47

Roman Will se nyní před svojí klecí naprosto skvěle roztáhl proti zakončení Kasparse Daugavinše, který jej tváří v tvář nepřekonal. Další výborný zákrok českého muže v masce.

58:00

Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny a řekl bych, že i celého mače.

57:20

Otázkou je, zda se Viťaz ještě odhodlá ke hře bez gólmana. Zatím to tak nevypadá.

56:29

A když už se jim podaří ohrozit branku soupeře, jako nyní, tak je na místě jistý Roman Will. Český gólman musel nyní čelit nepřehledné situaci před svojí klecí, ale až na střelu Daugavinše je dnes neprůstřelný.

54:36

Ačkoliv se domácí ještě snaží s výsledkem něco udělat, což je pochopitelné, naráží na zformovanou obranu Traktoru.

53:45

53:45 Pontus ÄBERG - 1:3

53:45

Čeljabinsk právě vstřelil branku!
O osudu zápasu je zřejmě definitivně rozhodnuto, byť v hokeji a v KHL zvlášť je možné úplně všechno. Akce na dva tři doteky, žádné složité vymýšlení. Manuchov dal puk na levou stranu pro Polygalova. Ten si počkal, než mu na osu hřiště přijede PONTUS ÄBERG a následně mu dal přesnou přihrávku, kterou švédský forvard využil k patrně rozhodujícímu náskoku. Asistence: Igor Polygalov, Roman Manuchov.

52:11

Traktor se rázem prezentuje výbornou defenzívní činností a přes útočnou modrou se hráči Viťazu jen těžko dostávají.

50:19

50:19 Vitalij KRAVCOV - 1:2

50:19

Této brance se jistě dalo předejít a na paškále domácích bude zřejmě Danila Mojsejev. Ten nejprve nepřesně rozehrál, nicméně potenciální neštěstí bylo ještě zažehnáno pukem za brankou Viťazu. Kotouč se po nahození Hyky dostal před Kočetkova, kde si jej vzal Mojsejev, jenže opět přišel o kotouč. Dobrým napadáním ho získal VITALIJ KRAVCOV, který si posunul pryž doleva a rychlým zakončením kolem vyrážečky nedal brankáři šanci. Bez asistence.

48:55

Dvě nepřesnosti na obou stranách a ve středním pásmu vznikla klasická trma-vrma ve stylu kdo bude první u puku.

48:33

Úspěšnější byli domácí a i zásluhou Laričeva, který nosí na dresu číslo 68, rozjíždí další atak.

48:21

Po krátké komerční přestávce bude následovat buly po pravici domácího brankáře.

1:3

Branky a nahrávky: 20. Daugavinš (Lugin) – 14. Kravcov, 51. Kravcov, 54. Äberg (Polygalov, Manuchov)

HC Viťaz Moskevská oblast: Kočetkov (I. Ježov) – Jeřábek (A), Pylenkov, Hultström, Voronkov, Golovkov (A), Borodkin, Vorobej, Pautov – Daugavinš, Danforth, Tedenby – Laričev, Grebenščikov, Malychin – Lugin, Arťuchin (C), Mojsejev – Ivanjuženkov, Smolin, Bardakov.

Traktor Čeljabinsk: Will (Fedotov) – Bailen (A), Karpuchin, Pilut, Manuchov, Jasinskij, Ogurcov, Kirpičnikov, Jevenko – Sedlák (A), Hyka, Kravcov – Byvalcev, Kalinin (C), Äberg – Polygalov, Avcin, Kosov – A. Lazarev, A. Michejev, Šarov.

Rozhodčí: Raming, Morozov – Novikov, Sysujev (všichni RUS)