2:5
konec (1:2, 1:1, 0:2)
17.09.2020, 18:00 • Arena Mytišči, Mytišči • Milan Huppert
Tipsport: 7.04 6.05 1.33 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 7.04 - 6.05 - 1.33
Red Star Kunlun – Avtomobilist Jekatěrinburg
2:5
konec (1:2, 1:1, 0:2)
Branky a nahrávky: 3. Kristo (Lofquist), 31. Kristo (Werek, Shinkarchuk) – 8. Golyšev (Bělousov), 20. Dacjuk (Alexej Vasilevskij, Makejev), 23. Platt (Dacjuk), 46. D. Bodrov, 54. Platt (Alexej Vasilevskij, Litovčenko)
Karty:
Neproměněná penalta:
Red Star Kunlun:
Hrubec (Šikin) – Chelios (A), Lofquist, Šustr (A), Starikov, Bondra, Gimajev – Kristo (C), Wellman, Shinkarchuk – Monachov, Šaporev, Nikolišin – Šachvorostov, Dugin, Werek – Maximov, Skvorcovs, Riche.
Náhradníci:
Trenér:
Avtomobilist Jekatěrinburg:
Gross (Jakub Kovář) – Alexej Vasilevskij, Trjamkin (A), Ch. Genoway, Mamkin, Arzamascev, D. Bodrov (A), Salov – Makejev, Golyšev, Dacjuk (C) – Holland, Macek, Sexton – Bočarov, P. Kulikov, Bělousov – Protapovič, Ovčinnikov, Litovčenko – Platt.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Olenin, Lavrenťjev – Zacharenkov, Sadovnikov
Diváci:
1. třetina | ||||
01:31 | JEK | 2 | Macek, sekání | |
02:33 | KUN | 1:0 | Kristo (Lofquist) | |
06:08 | KUN | 2 | Monachov, držení | |
07:12 | JEK | 1:1 | Golyšev (Bělousov) | |
19:11 | JEK | 1:2 | Dacjuk (Alexej Vasilevskij, Makejev) | |
Po 1. třetině | ||||
2. třetina | ||||
21:46 | KUN | 2 | nesportovní chování | |
22:44 | JEK | 1:3 | Platt (Dacjuk) | |
26:09 | KUN | 2 | Monachov, podrážení | |
30:23 | JEK | 2 | Arzamascev, hákování | |
30:41 | KUN | 2:3 | Kristo (Werek, Shinkarchuk) | |
31:41 | JEK | 2 | Mamkin, sekání | |
36:02 | JEK | 2 | P. Kulikov, podrážení | |
Po 2. třetině | ||||
3. třetina | ||||
41:16 | JEK | 2 | D. Bodrov, hákování | |
45:15 | JEK | 2:4 | D. Bodrov | |
46:52 | KUN | 2 | Riche, sekání | |
49:24 | KUN | 2 | Kristo, podrážení | |
51:24 | KUN | 2 | Dugin, sekání | |
53:12 | JEK | 2:5 | Platt (Alexej Vasilevskij, Litovčenko) | |
56:55 | KUN | 2 | Chelios, hrubost | |
JEK | 2 | P. Kulikov, hrubost | ||
Konec |
Liberec – K. Vary 16:00 5:2
Kladno – Třemošná 16:00 9:3
Kobra – Havlíčkův Brod 16:00 2:3
Hvězda Praha – Plzeň • odloženo 16:15 0:0
Madeta Motor ČB – Slavia 17:30 2:3
Mountfield HK – Sparta 17:30 1:2
Jihlava – Pardubice 17:35 2:4
Kometa Brno – Havířov • po s.n. (1:0) 18:00 4:3
Poruba – Vítkovice 18:00 0:8
Mladá Boleslav – PZ Kladno 18:00 7:0
HK MD Šumperk – Třinec 18:15 0:8
Chomutov – HC Litvínov 18:45 3:6
Technika Brno – Tábor 19:00 1:5
Vsetín – Olomouc 19:15 3:2
59:50
58:13
58:00
57:16
56:55
Vyloučení v týmu Red Star Kunlun (Jake Chelios – 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu Avtomobilist Jekatěrinburg (Pavel Kulikov – 2 min., hrubost).
55:47
54:17
53:12
52:53
51:24
50:10
49:29
49:24
48:52
47:31
46:52