0:2
konec (13:21, 21:23)
16.09.2020, 12:00 • Jurmala, Lotyšsko • Skupina D • Vít Schück (@VitSchuck)
Dumek, Berčík – Doppler, Horst
0:2
konec (13:21, 21:23)
Dumek, Berčík:
Jan Dumek
Stát: Česká republika
Datum narození: 13.4. 1986
Věk: 34 let
Místo narození: Mnichovo Hradiště
Výška: 186 cm
Ruka: pravá
Pozice: polař
Václav Berčík
Stát: Česká republika
Datum narození: 22.9. 1996
Věk: 23 let
Výška: 190 cm
Ruka: pravá
Pozice: blokař
Náhradníci:
Trenér:
Doppler, Horst:
Clemens Doppler
Stát: Rakousko
Datum narození: 6.9. 1980
Věk: 40 let
Místo narození: Kirchdorf
Výška: 200 cm
Ruka: pravá
Pozice: blokař
Alexander Horst
Stát: Rakousko
Datum narození: 20.12. 1982
Věk: 37 let
Místo narození: Vídeň
Výška: 186 cm
Ruka: pravá
Pozice: polař
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí:
Diváci:
Čas utkání:
0:37
1. set:
0:15
2. set:
0:22
3. set:
-
zlatý set:
-
|
|||||||||
Dumek, Berčík - Doppler, Horst | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2. set | Utkání | 2. set | |||||||
Čas | |||||||||
0:15 | 0:22 | - | - | 0:37 | 0:15 | 0:22 | - | - | |
Získané body celkem | |||||||||
13 | 21 | 0 | 0 | 34 | 44 | 21 | 23 | 0 | 0 |
Nejdelší série získaných bodů | |||||||||
2 | 4 | 0 | 0 | 4 | 6 | 6 | 4 | 0 | 0 |
Setboly | |||||||||
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 | 2 | 3 | 0 | 0 |
Mečboly | |||||||||
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 3 | 0 | 0 |
Statistiky na podání | |||||||||
Esa ** | |||||||||
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Chyby na podání ** | |||||||||
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Body při vlastním podání | |||||||||
3 / 14 21 % |
7 / 22 32 % |
0 / 0 0 % |
0 / 0 0 % |
10 / 36 28 % |
18 / 42 43 % |
10 / 20 50 % |
8 / 22 36 % |
0 / 0 0 % |
0 / 0 0 % |
Statistiky na příjmu | |||||||||
Body při soupeřově podání | |||||||||
10 / 20 50 % |
14 / 22 64 % |
0 / 0 0 % |
0 / 0 0 % |
24 / 42 57 % |
26 / 36 72 % |
11 / 14 79 % |
15 / 22 68 % |
0 / 0 0 % |
0 / 0 0 % |
Informace ke statistikám | |||||||||
** Počty es a chyb podání v průběhu setu jsou neoficiální. |
Hned v úvodu zápasu Doppler s Horstem odskočili do luxusního vedení, které ještě postupem prvního setu navyšovali na konečný rozdíl osmi bodů. Podobný průběh měl i druhý set, ale Češi dokázali v polovině srovnat krok a dokonce se dostali do vyrovnané koncovky, ve které ale třetí mečbolů soupeřů už odvrátit nedokázali.
V zítřejším duelu bude česká dvojice bojovat o postup ze skupiny proti Koekelkorenovi s Van Wallem. (12:44:08)
21:23
21:22
21:21
20:21
20:20
19:20
19:19
18:19
18:18
18:17
17:17
16:17
16:16
15:16
15:15
14:15
14:14
13:14
13:14
12:14
11:14
10:14
10:13
9:13
8:13
8:12
7:12
7:11
6:11
6:10
6:9
5:9
4:9
4:9
4:8
4:7
4:6
4:5
3:5
3:4
3:3
2:3
2:2
2:1
1:1
0:1
0:0
13:21
13:20
12:20
12:19
11:19
10:19
10:18
9:18
9:17
9:16
8:16
8:15
8:14
7:14
6:14
6:13
5:13
5:12
5:11
4:11
3:11
3:10
2:10
2:9
2:8
2:7
1:7
1:6
0:6
0:5
0:5
0:4
0:3
0:2
0:1
0:0
1993 (Alméria/ESP)
17. místo – Igor Stejskal, Michal Palinek
1994 (Alméria/ESP)
8. místo – Michal Palinek, Marek Pakosta
1995 (Saint-Quay-Portieux/FRA)
7. místo – Milan Džavoronok, Václav Fikar
1996 (Pescara/ITA)
1. místo – Michal Palinek, Marek Pakosta
7. místo – Igor Stejskal, Petr Chromý
13. místo – Milan Džavoronok, Václav Fikar
1997 (Riccione/ITA)
9. místo – Milan Džavoronok, Marek Pakosta
9. místo – Igor Stejskal, Petr Chromý
1998 (Rhodos/GRE)
4. místo – Milan Džavoronok, Marek Pakosta
9. místo – Přemysl Kubala, Michal Palinek
1999 (Palma de Mallorca/ESP)
9. místo – Milan Džavoronok, Marek Pakosta
25. místo – Petr Chromý, Dalibor Luska
2000 (Getxo/ESP)
5. místo – Martin Lébl, Michal Palinek
17. místo – Petr Chromý, Přemysl Kubala
17. místo – Milan Džavoronok, Marek Pakosta
2001 (Jesolo/ITA)
17. místo – Michal Bíza, Michal Palinek
2002 (Basilej/SUI)
bez české účasti
2003 (Alanya/TUR)
bez české účasti
2004 (Timmendorfer Strand/GER)
28. místo – Michal Bíza, Igor Stejskal
28. místo – Jaroslav Pavlas, Miroslav Svoboda
2005 (Moskva/RUS)
13. místo – Michal Bíza, Igor Stejskal
17. místo – Josef Beneš, Petr Beneš
2006 (Haag/NED)
13. místo – Michal Bíza, Přemysl Kubala
17. místo – Josef Beneš, Petr Beneš
2007 (Valencia/ESP)
17. místo – Robert Kufa, Pavel Rotrekl
17. místo – Přemysl Kubala, Jaroslav Pavlas
17. místo – Josef Beneš, Petr Beneš
2008 (Hamburk/GER)
7. místo – Petr Beneš, Přemysl Kubala
2009 (Soči/RUS)
9. místo – Petr Beneš, Přemysl Kubala
2010 (Berlín/GER)
19. místo – Jan Dumek, Martin Tichý
2011 (Kristiansand/NOR)
17. místo – Petr Beneš, Přemysl Kubala
2012 (Scheveningen/NED)
17. místo – Petr Beneš, Přemysl Kubala
17. místo – Jan Dumek, Martin Tichý
2013 (Klagenfurt/AUT)
25. místo – Jan Hadrava, Robert Kufa
2014 (Cagliari/ITA)
25. místo – Jan Hadrava, Robert Kufa
25. místo – Jan Dumek, Přemysl Kubala
2015 (Klagenfurt/AUT)
9. místo – Přemysl Kubala, Jan Hadrava
2016 (Biel/SUI)
bez české účasti
2017 (Jurmala/LAT)
bez české účasti
2018 (Haag, Rotterdam, Utrecht, Apeldoorn/NED)
9. místo – Ondřej Perušič, David Schweiner
25. místo – Jan Dumek, Václav Berčík
2019 (Moskva/RUS)
5. místo – Ondřej Perušič, David Schweiner