2:0
konec (21:19, 21:15)
16.09.2020, 16:15 • Jurmala, Lotyšsko • Skupina F • Vít Schück (@VitSchuck)
Hermannová, Sluková – Menegattiová, Orsiová
2:0
konec (21:19, 21:15)
Hermannová, Sluková:
Barbora Hermannová
Stát: Česká republika
Datum narození: 7.11. 1990
Věk: 29 let
Místo narození: Ostrava
Výška: 180 cm
Ruka: pravá
Pozice: blokařka
Markéta Nausch Sluková
Stát: Česká republika
Datum narození: 28.6. 1988
Věk: 32 let
Místo narození: Praha
Výška: 180 cm
Ruka: pravá
Pozice: polařka
Náhradníci:
Trenér:
Menegattiová, Orsiová:
Marta Menegattiová
Stát: Itálie
Datum narození: 16.10. 1990
Věk: 29 let
Místo narození: Rovigo
Výška: 180 cm
Ruka: pravá
Pozice: polařka
Viktoria Orsiová Tothová
Stát: Itálie
Datum narození: 14.8. 1990
Věk: 30 let
Místo narození: Budapešť
Výška: 186 cm
Ruka: pravá
Pozice: blokařka
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí:
Diváci:
Čas utkání:
0:34
1. set:
0:17
2. set:
0:17
3. set:
-
zlatý set:
-
|
|||||||||
Hermannová, Sluková - Menegattiová, Orsiová | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2. set | Utkání | 2. set | |||||||
Čas | |||||||||
0:17 | 0:17 | - | - | 0:34 | 0:17 | 0:17 | - | - | |
Získané body celkem | |||||||||
21 | 21 | 0 | 0 | 42 | 34 | 19 | 15 | 0 | 0 |
Nejdelší série získaných bodů | |||||||||
3 | 4 | 0 | 0 | 4 | 3 | 3 | 2 | 0 | 0 |
Setboly | |||||||||
1 | 2 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Mečboly | |||||||||
0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Statistiky na podání | |||||||||
Esa ** | |||||||||
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Chyby na podání ** | |||||||||
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Body při vlastním podání | |||||||||
8 / 21 38 % |
9 / 21 43 % |
0 / 0 0 % |
0 / 0 0 % |
17 / 42 40 % |
9 / 34 26 % |
6 / 19 32 % |
3 / 15 20 % |
0 / 0 0 % |
0 / 0 0 % |
Statistiky na příjmu | |||||||||
Body při soupeřově podání | |||||||||
13 / 19 68 % |
12 / 15 80 % |
0 / 0 0 % |
0 / 0 0 % |
25 / 34 74 % |
25 / 42 60 % |
13 / 21 62 % |
12 / 21 57 % |
0 / 0 0 % |
0 / 0 0 % |
Informace ke statistikám | |||||||||
** Počty es a chyb podání v průběhu setu jsou neoficiální. |
České jedničky si vybudovaly v úvodu utkání nadějné vedení, ale po italském náporu o něj přišly a musely dokonce dotahovat. Dramatickou koncovku ale zvládly o poznání lépe Sluková s Hermannovou a po zásluze šly do vedení. Druhé dějství už byla o něco jednoznačnější, Češky odskočily do náskoku, který tentokrát hlídaly po celý průběh druhého setu. (16:53:38)
21:15
20:15
20:14
19:14
18:14
17:14
17:13
16:13
16:12
15:12
15:11
15:10
14:10
14:9
13:9
12:9
12:8
11:8
11:7
10:7
10:6
9:6
9:6
8:6
7:6
6:6
6:5
5:5
4:5
4:4
4:3
3:3
3:2
3:1
2:1
1:1
0:1
0:0
21:19
20:19
19:19
18:19
18:18
17:18
17:18
17:17
17:16
17:15
16:15
16:14
15:14
14:14
14:13
13:13
12:13
12:12
11:12
10:12
10:11
9:11
9:10
9:9
8:9
8:8
8:7
7:7
7:6
7:5
7:4
6:4
6:3
5:3
5:2
4:2
3:2
2:2
2:1
1:1
0:1
0:0
1994 (Espinho/POR)
2. místo – Martina Hudcová, Dolores Štorková
1995 (Saint-Quay-Portieux/FRA)
9. místo – Dolores Štorková, Tereza Tobiášová
1996 (Pescara/ITA)
1. místo – Eva Celbová Ryšavá, Soňa Nováková
13. místo – Martina Hudcová, Tereza Tobiášová
1997 (Riccione/ITA)
3. místo – Eva Celbová Ryšavá, Soňa Nováková
5. místo – Martina Hudcová, Tereza Tobiášová
1998 (Rhodos/GRE)
1. místo – Eva Celbová Ryšavá, Soňa Nováková
5. místo – Martina Hudcová, Tereza Tobiášová
1999 (Palma de Mallorca/ESP)
3. místo – Eva Celbová Ryšavá, Soňa Nováková
9. místo – Martina Hudcová, Tereza Tobiášová
2000 (Getxo/ESP)
4. místo – Eva Celbová Ryšavá, Soňa Nováková
9. místo – Martina Hudcová, Tereza Tobiášová
17. místo – Lenka Háječková, Marika Těknědžjanová
2001 (Jesolo/ITA)
5. místo – Eva Celbová Ryšavá, Soňa Nováková
13. místo – Marika Těknědžjanová, Tereza Tobiášová
2002 (Basilej/SUI)
3. místo – Eva Celbová Ryšavá, Soňa Nováková
9. místo – Marika Těknědžjanová, Tereza Tobiášová
2003 (Alanya/TUR)
5. místo – Kateřina Tychnová, Markéta Tychnová
9. místo – Eva Celbová Ryšavá, Soňa Nováková
19. místo – Lenka Háječková, Petra Novotná
2004 (Timmendorfer Strand/GER)
4. místo – Eva Celbová Ryšavá, Soňa Nováková
9. místo – Lenka Háječková, Petra Novotná
25. místo – Kateřina Tychnová, Markéta Tychnová
35. místo – Hana Klapalová, Tereza Petrová
2005 (Moskva/RUS)
9. místo – Lenka Háječková, Petra Novotná
9. místo – Šárka Nakládalová, Tereza Tobiášová
17. místo – Hana Klapalová, Tereza Petrová
2006 (Haag/NED)
5. místo – Šárka Nakládalová, Tereza Tobiášová
9. místo – Lenka Háječková, Petra Novotná
2007 (Valencia/ESP)
9. místo – Soňa Nováková, Petra Novotná
17. místo – Eva Celbová Ryšavá, Tereza Petrová
2008 (Hamburk/GER)
17. místo – Lenka Háječková, Petra Novotná
25. místo – Kristýna Kolocová, Markéta Sluková
2009 (Soči/RUS)
13. místo – Kristýna Kolocová, Markéta Sluková
13. místo – Tereza Petrová, Hana Klapalová
2010 (Berlín/GER)
19. místo – Karolina Řeháčková, Michaela Vorlová
2011 (Kristiansand/NOR)
4. místo – Lenka Háječková, Hana Klapalová
25. místo – Kristýna Kolocová, Markéta Sluková
2012 (Scheveningen/NED)
4. místo – Lenka Háječková, Hana Klapalová
5. místo – Martina Bonnerová, Barbora Hermannová
9. místo – Kristýna Kolocová, Markéta Sluková
2013 (Klagenfurt/AUT)
9. místo – Martina Bonnerová, Barbora Hermannová
9. místo – Kristýna Kolocová, Markéta Sluková
25. místo – Hana Klapalová, Patricie Missottenová
2014 (Cagliari/ITA)
5. místo – Kristýna Kolocová, Markéta Sluková
9. místo – Martina Bonnerová, Barbora Hermannová
2015 (Klagenfurt/AUT)
bez české účasti
2016 (Biel/SUI)
2. místo – Markéta Sluková, Barbora Hermannová
17. místo – Kristýna Kolocová, Michala Kvapilová
2017 (Jurmala/LAT)
2. místo – Kristýna Kolocová, Michala Kvapilová
2018 (Haag, Rotterdam, Utrecht, Apeldoorn/NED)
3. místo – Markéta Sluková, Barbora Hermannová
9. místo – Martina Bonnerová, Šárka Nakládalová
17. místo – Kristýna Kolocová, Michala Kvapilová
2019 (Moskva/RUS)
5. místo – Michala Kvapilová, Michaela Kubíčková
17. místo – Martina Bonnerová, Martina Maixnerová