16.09.2020, 16:00 • 3. kolo • Daniela Mesíková sk

Tipsport: 10.0 7.0 1.17 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

82

82. KARAŠ - 0:7

82

Tím FC Košice dal gól!
Košuda prihral z ľavej strany KAMILOVI KARAŠOVI, ktorý sa mohol Michálika opýtať, kam to chce. Napálil loptu pod brvno a zvyšuje na 7:0.

79

Striedanie v tíme MŠK Rimavská Sobota: z ihriska odchádza Fadairo, prichádza Gáspár.

78

Po prihrávke Turika strelil Gáll hlavou gól, no bolo to z ofsajdovej pozície. Takže Košiciam dnes pre postavenie mimo hry neboli uznané už dva góly.

74

Zvara už bol poriadne z uhla, no aj tak to skúsil a Giertl musel zasahovať! Prakticky prvá šanca domácich v zápase.

70

Striedanie v tíme MŠK Rimavská Sobota: z ihriska odchádza Rubint, prichádza Fadairo.

68

Gáll strelou zvnútra šestnástky opečiatkoval brvno domácej brány!

61

Košičania sťahujú zo zápasu dvojicu Novák a Kim. Na ihrisko prichádzajú Sabol a Ristovski.

60

60. KIM - 0:6

60

Aktívny MIN SU KIM tiež strieľa gól, ťažil z výbornej prihrávky, ocitol sa sám pred Michálikom a aj s jeho prispením trafil horný roh brány!

59

Košičania išli prakticky dvaja sami na brankára, Karaš to zobral na seba, no trafil Michálika. Gáll očakával prihrávku márne. K vyrazenej lopte sa dostal Turik, ale jeho pokus bol zblokovaný brániacim hráčom.

56

Žltú kartu dostáva Rubint (MŠK Rimavská Sobota).

55

Košuda mohol mať na konte hattrick v rozpätí necelých troch minút, no tentokrát trafil iba domáceho brankára!

53

53. KOŠUDA - 0:5

53

V priebehu jednej minúty strieľa PATRIK KOŠUDA svoj druhý gól v zápase! Dostal dobrú loptu za obranu a Michálika obstrelil technickým pokusom. Lopta zapadla k ľavej žrdi. 5:0 pre Košice!

53

53. KOŠUDA - 0:4

53

Po rohu poslal Karaš loptu len do pravej žrde, no tá sa odrazila priamo k PATRIKOVI KOŠUDOVI, ktorý nemal problém trafiť odkrytú bránu!

46

Košičania posielajú do druhého polčasu trojicu čerstvých hráčov. Na ihrisko prišli Elexa, Karaš a Gáll, nahradili Joneca, Rendona a Lienera.

45+1

45+1. RENDON - 0:3

45+1

Svoj druhý gól v zápase strieľa ROBINSON BLANDON RENDON. V páde vystrelil tesne za hranicou šestnástky, Michálik si na loptu siahol, no gólu už zabrániť nedokázal.

39

Matta si spracoval center a dobre to mieril k vzdialenejšej žrdi, iba zásluhou pohotového zákroku Michálika z toho nebol tretí gól v sieti domácich!

38

Úsmevný moment v R. Sobote. Domáci hráč v snahe odkopnúť loptu do bezpečia trafil chrbát svojho spoluhráča a takmer z toho bol vlastný gól!

27

27. Novák (VSS)

27

Turik centroval z priameho kopu na zadnú žrď, kde naskakovala hneď dvojica hráčov, zakončil hlavou Novák, Michálik zachránil na bránkovej čiare! Už to mohlo byť 3:0 pre Košice.

26

Kim vystrelil z uhla spoza hráča k bližšej žrdi a vynútil si zákrok Michálika.

18

18. RENDON - 0:2

18

Turik krásnou kolmicou za obranu vysunul ROBINSONA BLANDONA RENDONA, ktorý ľavačkou umiestnil loptu po zemi k pravej žrdi. Michálik bol bezmocný.

1

1. TURIK - 0:1

1

Hneď v úvode zápasu chybovali domáci v rozohrávke, prihrávku vystihol Kim, následne vysunul JOZEFA-ŠIMONA TURIKA, ktorý posiela svoj tím do vedenia!