Play-off NHL

Tampa Bay Lightning – New York Islanders

1:2

po prodl. (0:1, 1:0, 0:0 - 0:0, 0:1) Stav série: 3:2

16.09.2020, 02:00 • Rogers Place, Edmonton, AB • Finále V. konference • Daniel Fekets (@DFekets)

Tipsport: 1.98 4.07 3.22 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

58:37

A pozor! Anthony Beauvillier zasáhl Sergačjova vysokou holí, a proto půjdou hosté do čtyř. Vzhledem k tomu, že do konce třetí třetiny zbývá chvíle, je to pro tým Barryho Trotze nepříjemný moment. Útočník hostů navíc dostal trest na 2+2 minuty.

40:44

Vyloučení v týmu Tampa Bay Lightning (Blake Coleman – 2 min., nedovolené bránění).

34:48

Vyloučení v týmu Tampa Bay Lightning (Cédric Paquette – 2 min., držení).

14:09

Vyloučení v týmu Tampa Bay Lightning (Nikita Kučerov – 2 min., podrážení).

05:01

Na trestnou lavici nakonec nepůjde Anders Lee, ale Cal Clutterbuck. Dostává 2 minuty za sekání.

1:2

Branky a nahrávky: 24. Hedman (Coleman, L. Schenn) – 16. Pulock (Leddy, Barzal), 93. Eberle (Lee)

Tampa Bay Lightning: Vasilevskij (McElhinney) – Shattenkirk, Hedman (A), L. Schenn, McDonagh (A), Černák, Sergačjov, Bogosian – T. Johnson, Cirelli, Killorn (A) – Kučerov, Verhaeghe, Palát – Coleman, Gourde, Goodrow – Paquette, Maroon.

New York Islanders: Varlamov (Greiss) – Pulock, Pelech, Mayfield, D. Toews, Leddy, A. Greene, Boychuk – Jo. Bailey (A), B. Nelson, Beauvillier – Clutterbuck (A), Barzal, Lee (C) – Eberle, Pageau, M. Martin – Brassard, Komarov.

Rozhodčí: O'Rourke, Rooney – Murray, Kovachik

05:01 NYI 2 Clutterbuck, sekání
14:09 TBL 2 Kučerov, podrážení
15:41 NYI 0:1 Pulock (Leddy, Barzal)
24:00 TBL 1:1 Hedman (Coleman, L. Schenn)
34:48 TBL 2 Paquette, držení