Chance liga

SC Marimex Kolín – VHK ROBE Vsetín

3:0

konec (1:0, 1:0, 1:0)

16.09.2020, 18:00 • Zimní stadion Kolín • 22. kolo • Tereza Nedbalová (@TerezaNedbal)

Tipsport: 5.76 6.0 1.35 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

59:56

59:56 Dominik ZUMR - 3:0

59:56

Kozlové právě vstřelili branku!
Lukáš Krejčík vybojoval kotouč v obranném pásmě a přihrál DOMINIKU ZUMROVI, který si kousek popojel a trefuje prázdnou branku.. Tím potvrzuje dnešní vítězství Kozlů 3:0. Asistence: Lukáš Krejčík

58:00

Ohlášeny poslední dvě minuty třetí třetiny. Hosté hrají bez gólmana se 6 hráči v poli.

55:31

Jan Bartko z levého kruhu vystřelil na Sejpala, ale jeho pokus uhasil kolínský gólman svou lapačkou.

43:44

Vyloučení v týmu VHK ROBE Vsetín (Lubomír Štach – 2 min., držení).

40:52

Vyloučení v týmu SC Kolín (Lukáš Krejčík – 2 min., sekání).

Adam Hořanský se zvedá a odjíždí sám na střídačku. Hra je i nadále přerušena z důvodu rozbitého plexiskla. Sudí posílá hráče do kabin a zbytek třetiny se dohraje po uprávě ledu a výměně plexi.

35:45

35:45 Jakub HUSA - 2:0

35:45

Ve středním pásmě poslal David Šafránek rozjetého JAKUBA HUSU do útoku, poprové to nevyšlo, ale dorážkou již překonal Davida Gábu a navýšil Kozlům náskok na 2:0. Asistence: David Šafránek

33:41

Vyloučení v týmu VHK ROBE Vsetín (Jakub Jenáček – 2 min., držení).

32:02

Michal Hryciow zabral útočné pásmo a zlevého rohu přihrál do skrumáže před brankou, kde žádný s jeho spoluhráčů nedokázali překonat Martina Sejpala.

26:46

Domácí ve 4!

25:54

Vyloučení v týmu SC Kolín (David Zdeněk – 2 min., hákování).

24:46

Vyloučení v týmu SC Kolín (Jakub Muška – 2 min., hákování).

15:37

Vyloučení v týmu SC Kolín (Jakub Husa – 2 min., krosček).

14:57

Jakub Vácha podrazil hostujího hráče a bylo nařízeno trestné střílené. Jehož se ujal Jan Kloz, který nepřekonal Martina Sejpala.

10:15

10:15 David ŠAFRÁNEK - 1:0

10:15

Václav Jankovský za brankou hostí vybojoval kotouč, a nabil hůl na volného DAVIDA ŠAFRÁNKA, který přesně trefil místo mezi Gábovými betony. Domácí jsou ve vedení 1:0. Asistence: Václav Jankovský

01:34

Vyloučení v týmu VHK ROBE Vsetín (Roman Půček – 2 min., hákování).

3:0

Branky a nahrávky: 11. Šafránek (Jankovský), 36. Husa (Šafránek), 60. Zumr (L. Krejčík)

SC Marimex Kolín: Sejpal (O. Martínek) – Husa, Kukla, Blaha, Muška, Zdeněk, Pýcha, Barták – Jankovský, Šafránek, Z. Král – L. Krejčík, Zumr, Petržilka – Mašín, Štohanzl, Síla – Semirád, Kozák.

VHK ROBE Vsetín: Gába (Strmeň) – Hryciow, Smetana, Kudělka, Bartko, Štach, Jenáček, Ondračka – J. Kloz, Machač, Babka – Březina, Pechanec, Gorčík – Půček, R. Vlach, Rehuš – Hořanský, Šilhavý, Vítek.

Rozhodčí: Michal Dědek, Jiří Ondráček – Roman Zídek, Ondřej Polák