1:2

konec (0:1, 0:1, 1:0)

15.09.2020, 18:30 • CSKA Arena, Moskva • Martin Augustin (@ogy_16)

Tipsport: 2.13 4.13 2.84 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

S konstatováním, že zápas sledovalo 2415 diváků, se s Vámi loučím a někdy se těším opět na počtenou! (20:56:36)

Statistiky zápasu:
Střely na branku – 42:26 (11:8, 11:14, 20:4)
Zblokované střely – 18:16
Vyhraná vhazování – 32:27
Trestné minuty – 8:8
Hity – 12:6
Hokejisté Traktoru v závěru ubránili i power play soupeře a po závěrečné siréně se tak mohou radovat! Na ledě Spartaku Moskva zvítězili 2:1 a získali cenné dva body. Hosté si postupně vypracovali dvougólový náskok. V 10. minutě otevřel skóre Vitalij Kravcov a ve 26. minutě tečoval Hykovu střelu Nick Bailen. Ve třetí třetině vstřelil v přesilovce kontaktní gól Roman Ljubimov, který vychýlil mimo dosah jinak bezchybného brankáře Fedotova střelu Rylova. V závěrečné desetiminutovce ještě přišla tři hostující vyloučení, Spartak hrál dokonce 26 sekund dlouhou přesilovku 5 na 3, ale z tlaku vytěžil jen Bakošovu střelu do tyčky.

59:46

Emil Djuse střílel z voleje z vrcholu pravého kruhu. Kotouč byl ale cestou k brance ztlumen a Fedotov ho přikryl.

59:13

Hostující vyhození zastavila tyčka prázdné branky Spartaku!

58:50

Je to tu, branka Spartaku je prázdná!

58:28

Domácí u kotouče, ale momentálně ho mají u své branky. Rychle se potřebují dostat dopředu a ideálně odvolat gólmana.

58:01

Máme tu už poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:34

Kapitán Spartaku Anatolij Nikoncev si od pravého mantinelu vybruslil do lepší střelecké pozice. Jeho rána byla sražena mimo hrací plochu.

56:31

Čeljabinsk je v plném počtu a zase o něco blíže vítězství.

56:00

Hosté vyhráli vhazování a vyhodili.

55:54

Rychlá souhra, kterou zakončoval střelou z levého kruhu Martin Bakoš. Fedotov se včas přesunul a puk neutralizoval ve své výstroji.

55:30

Domácí si dlouho nahrávali bez střelby. Až to zkusil Sergej Širokov, jehož pokus byl sražen do ochranné sítě.

54:57

Hosté jsou ve čtyřech...

54:30

Domácí si vyžádali oddechový čas.

54:30

Domácí budou hrát 26 sekund přesilovku 5 na 3! Dmitrij Ogurcov odehrál puk rukavicí za plexisklo, což je zdržování hry.

54:14

Hosté vyhazují.

1:2

Branky a nahrávky: 49. Ljubimov (Rylov, R. Hanzl) – 10. Kravcov (Sedlák), 26. Bailen (Hyka)

Spartak Moskva: Bespalov (J. Hudáček) – D. Višněvskij, Djuse, Kutějkin, Rylov (A), Gončarov, Zubarev, D. Musin – Bakoš, R. Hanzl, Fjodorov – Nikoncev (C), Zubov, Širokov (A) – Talalujev, Juňkov, Cyplakov – Šablovskij, Arkalov, Ljubimov.

Traktor Čeljabinsk: Fedotov (Sudnicin) – Bailen (A), Karpuchin, Pilut, Manuchov, Jasinskij, Ogurcov, Kirpičnikov, Jevenko – Kravcov, Sedlák (A), Hyka – Kalinin (C), Byvalcev, Äberg – Avcin, Polygalov, Kosov – Šarov, A. Michejev, Berglund.

Rozhodčí: Lavrentěv, Sirorenko – Ponamarenko, Zacharenkov