po s.n. (2:0) (1:1, 0:0, 0:0 - 0:0)

13.09.2020, 16:00 • Ledovyj dvorec Viťaz • Adam Dořák

Tipsport: 1.65 4.82 4.05 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Československá stopa v utkání
Jakub Jeřábek (Viťaz) – 0+0; 1 střela na branku; 4 trestné minuty; čas na ledě: 23:32

Jindřich Abdul (Čerepovec) – 0+0; 1 střela na branku; 2 trestné minuty; 1 hit; čas na ledě: 13:46
Adam Liška (Čerepovec) – 0+0; 1 střela na branku; 1 hit; čas na ledě: 19:22. (18:56:56)
V samostatných nájezdech byl lepší domácí celek a po dvou proměněných nájezdech slaví plusový bod. Za Čerepovec se neprosadil ani jeden z hráčů!

V samostatných nájezdech zvítězil tým HC Viťaz Moskevská oblast.
Autorem vítězné branky je PAVEL VARFOLOMEJEV.

4. série 2:0

Vadim Kudako nechal při nájezdu puk za sebou a Ježov ani nemusel zasahovat.

Svjatoslav GREBENŠČIKOV neproměňuje.

3. série 2:0

Alexandr PETUNIN neproměňuje.

Mattias TEDENBY proměňuje.

2. série 1:0

Vladislav KODOLA neproměňuje.

Pavel Varfolomejev udělal kličku a našel skulinku u pravé tyčky.

1. série 0:0

Jegor Morozov v zakončení ztratil puk pod svou kontrolou.

Kaspars Daugavinš minul branku.

Samostatné nájezdy začínají.
V prodloužení měli více šancí k rozhodnutí domácí, kteří hráli i přesilovou hru. Avšak Vladislav Podjapolskij podržel svůj tým a o osudu tohoto zápasu musí rozhodnout samostatné nájezdy.

65:00

Prodloužení skončilo.

64:58

V poslední sekundě se ještě před branku prosmýkl Lalonde, ale ani on nedokázal rozhodnout!

64:15

Již se nám odpočítává poslední minuta nastaveného času a nejspíše se dočkáme i samostatných nájezdů.

63:39

Po ubránění oslabení se jeden z hráčů Čerepovce dostal do úniku, ale nepřekonal Ježova!

62:49

Alexandr Děrgačov vystřelil z levé strany a ani nyní nevypadl z brankáře puk, tudíž nebyl prostor k dorážce, na kterou čekal hráč Viťazu.

62:27

Čerepovec přežil i další přesilovou kombinaci, kdy puk končí u brankáře. Rozhodčí však vykazují hru do středního pásma.

2:1

Branky a nahrávky: 3. Grebenščikov (Laričev, Malychin), ?. Varfolomejev – 3. Sizov (Dumbadze, Geraskin)