13.09.2020, 16:00 • CSKA Arena, Moskva • Jan Volf

Tipsport: 1.64 4.96 4.01 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Já děkuji za pozornost a u dalších přenosů na počtenou! Mějte dobrý vstup do nového týdne. (18:37:18)

Dnešní utkání sledovalo 2 756 diváků. (kapacita ovlivněna koronavirem)
Československá stopa v utkání

Spartak Moskva

Češi:

Lukáš Radil – nenastoupil,
Robin Hanzl – 1 střela na branku, 50% úspěšnost na buly, 2 trestné minuty, 19:48 ice time

Bodyčeky: 9 – 11
Naprosto vyrovnané utkání, které se přetáčelo pokaždé na jednu stranu. Nestranné diváky to muselo bavit. Skvělý zápas, napínavý, nebylo rozhodnuto nikdy, rozhodlo se v prodloužení při hře 3 na 3, jak to mají diváci rádi. Prostě reklama na hokej. Tohle muselo bavit! Šťastnější je nakonec Minsk. Možná lehce překvapivě, ukazuje, že letos se s ním musí počítat.

63:28

63:28 Shane PRINCE - 3:4

63:28

Dinamo Minsk právě vstřelilo branku!
Autorem branky je SHANE PRINCE. Prince se na to už nemohl dívat. vzal to na sebe, vystřelil a puk skončil za zády Hudáčka. Prince to trefil pod lapačku. Nechytatelné. Asistence: Brennan Menell.

62:59

Bakoš nerozehrál dobře, puk má soupeř, ale také ztrácí, nyní domácí, ti se opět neprosadili.

62:34

Hudáčka nepřekonal ani Kozun!!!!

61:59

Taylor nerozehrál dobře, puk sebral jeden z Moskvanů, ti nyní hrozí v pásmu, ale ke střele se ne a ne dostat.

61:10

Samostatný nájezd na Hudáčka při hře, ale vyčapal protivníka skvěle!!!

60:42

Domácí se prokombinovali do útoku, nic z toho, z protiútoku hned kontroval soupeř, ten se také neprosadil.

Gól to není!!

60:28

Tak situace se ještě prozkoumá na videu!

60:28

Hudáček zachránil nebezpečnou situaci, před ním puk skotačil do branky, on ho ale nějak absorboval a nenechal vypadnout za čáru.

60:01

Buly pro Spartak.

60:01

Který z týmů vyhraje prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

3:4

Branky a nahrávky: 16. Fjodorov (Djuse, Širokov), 32. Širokov, 35. Bakoš (Djuse, Kutějkin) – 22. Děmkov, 24. Prince (Lodnia), 38. Kozun (Klinkhammer), 64. Prince (Menell)

Spartak Moskva: J. Hudáček (Bespalov) – Djuse, D. Višněvskij, Rylov, Kutějkin, Zubarev, Gončarov, D. Musin – Fjodorov, R. Hanzl, Bakoš – Širokov, Nikoncev, Zubov – Juňkov, Cyplakov, Kotljarevskij – Ljubimov, Arkalov, Šablovskij.

HC Dinamo Minsk: D. Taylor (Furch) – Menell, Koljačonok, Znacharenko, Almqvist, Šinkevič, Solovjov, Děrjabin – Kozun, Klinkhammer, Spooner – Šarangovič, Lodnia, Prince – Suško, Děmkov, Usov – K. Voronin, Paré, Gorbunov – Protas.

Rozhodčí: Vasiljev, Hribik – Viljugin, Savenkov

Diváci: 2 756

02:15 MIN 2 Koljačonok, podrážení
14:17 MIN 2 Almqvist, vysoká hůl
15:33 SPM 1:0 Fjodorov (Djuse, Širokov)
21:39 MIN 1:1 Děmkov