FC Sellier & Bellot Vlašim – FK Motorlet Praha

3:0

konec (0:0)

05.08.2020, 18:30 • Stadion v Kollárově ulici, Vlašim • Jiří Paýr

Dnešní utkání je u konce. Vlašim nakonec dokázala ve druhém poločase vstřelit tři branky a zaslouženě vyhrát. (20:06:30)

90

89

Zeman zakončil přesně akci Motorletu, ale sudí jasně signalizuje ofsajd a branka neplatí.

87

Diamé zakončil těsně vedle svůj brejk!

85

Vlašim se opět dostala do tlaku a ze všeho pramenilo zakončení Broukala, který byl hodně blízko třetímu gólu, ale míč se nakonec za brankovou čáru nedostal!

82

Jeziorski měl na kopačce čtvrtý gól Vlašimi, ale svou střelu z první na malém vápně poslal jen do připraveného brankáře!

81

Přímý kop Motorletu domácí v pohodě ubránili.

79

Zinhasovičova rána mířila nyní jen doprostřed hostující branky.

78

Domácí trochu polevili a hosté dokázali několikrát nepříjemně zaútočit, ale obrana Vlašimi zatím pracuje na výbornou.

72

Hauer se dostal do první šance svého týmu ve druhém poločase, ale jeho pokus nakonec obětavě zablokoval jeden z vracejících se obránců.

67

Vrána zkoušel kličkovat mezi obránci. Vše povedlo, ale následný centr nenašel nikoho ze spoluhráčů.

64

Hosté se tentokrát ubránili.

63

Další rohový kop budou rozehrávat hráči Vlašimi.

61

Vlašim právě vstřelila branku!
Krásný centr z přímého kopu se snesl přímo na hlavu DAVIDA BROUKALA – 3:0.

59

MARVIS se s ničím dlouho nerozmýšlel a zpoza vápna přesnou střelou zvyšuje na 2:0.

57

Ve druhém poločase jsou domácí aktivnější a nyní měli hosté plné nohy práce s odklizením míče na rohový kop.

54

Domácí jsou při chuti Jeziorskiho rána byla zablokována a Vrána následně neprošel přes dva bránící hráče.

51

Rohový kop domácí rozehráli dobře. Nejlépe se nakonec v pokutovém území zorientoval DAVID BROUKAL, který vstřelil první branku zápasu.

50

Rohový kop bude zahrávat Vlašim.

3:0

konec (0:0)

Branky: 51. Broukal, 59. Marvis, 61. Broukal

FC Sellier & Bellot Vlašim: I. poločas: Křepela – Mareš, Dias, Svoboda, Štochl, Kozel, Breda, Janda, Firbacher, Blecha, Ruml. II. poločas: Křepela – Mareš, Sváta, Vrána, Průcha, Broukal, Sklenička, Diamé, Zinhasovič, Marvis, Jeziorski
Náhradníci: Sváta, Vrána, Průcha, Broukal, Sklenička, Diamé, Zinhasovič, Marvis, Jeziorski

FK Motorlet Praha: Vyčichal – Scharf, Filip, Gilián, Walter, Hauer, Dvorský, Rossman, Rataj, Fotr, Valenta
Náhradníci: Mihálek – Bitto, Zeman, Zelenka, Žižka, Štědrý, Simajchl.