4:1

konec (1:0, 0:1, 3:0) Stav série: 2:1

05.08.2020, 20:40 • Rogers Place, Edmonton • Předkolo • Aleš Pur (@PurAles)

Tipsport: 2.85 4.18 2.11 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezký zbytek večera a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou. (23:24:11)
Utkání se z důvodu prevence proti koronaviru hrálo bez diváků.

Trestné minuty: 6:6
Je dobojováno a Arizona připisuje výhru 4:1. Třetí třetina přinesla opravdu zajímavý hokej, už ve druhé minutě se Nashville radoval z gólu, jenže ten byl nakonec po trenérské výzvě odvolán pro ofsajd. A když pak Arvidsson zahodil obrovskou šanci, udeřilo na druhé straně. Ve 48. minutě se po rychlém kontru trefil Conor Garland a Arizona podruhé vedla. Ta pak svůj náskok skvěle chránila, hlavně s přispěním gólmana Kuempera a v závěru vedení pojistila gólem Taylora Halla. Trefa Carla Söderberga do prázdné branky výhru pečetila a Arizona je tak ve vedení 2:1 na zápasy.

59:50

A znova...

59:25

Je tu tak přesilovka Nashvillu, jenže už je to jen čekání na konec, Arizona se osvobozuje vyhozením přes všechny čáry.

58:33

Oliver Ekman-Larsson dostal 2+2 minuty za hrubost, Roman Josi dvě minuty za hrubost.

58:33

V pásmu Arizony se odehrála potyčka, kterou odstartoval pošťuchováním Josi, Ekman-Larsson si to nenechal líbit a vzápětí vznikl shluk hráčů. Rozhodčí měli docela dost práce s uklidněním situace, rozhodně se bude vylučovat.

58:06

58:06 Carl SÖDERBERG - 4:1

58:06

Arizona právě vstřelila branku!
Nashville už hrál bez brankáře, ale power-play se vůbec nevyvedla. U mantinelu přišel o puk Ellis a CARL SÖDERBERG pak hravě trefil opuštěnou branku – 4:1. Bez asistence.

57:47

Demers pouze přejel červenou čáru a opět poslal puk k Sarosovi. Vzápětí se rychle vrátil do obrany.

56:45

Nashvillu už mnoho času nezbývá, soupeř navíc hraje velmi chytře a drží hru v dostatečné vzdálenosti od Kuempera.

55:38

55:38 Taylor HALL - 3:1

55:38

Přesilovka je využitá a Arizona má závěr zápasu rozehrán opravdu na výbornou. Kesselovu střelu z pravé strany ještě Saros vyrazil, jenže v levém kruhu se k puku dostal TAYLOR HALL a gólmana Nashvillu překonal pohotovým a hlavně prudkým pokusem. Rána to byla natolik tvrdá, že byla nutná rychlá výměna kamery v brance. Asistence: Phil Kessel, Oliver Ekman-Larsson.

54:40

Potíž pro Nashville. Ve středním pásmu byl tvrdě atakován Garland a dvě minuty za zásah do hlavy nebo krku dostal Craig Smith.

53:32

Šance střídá šanci, Kuempera teď zachránila branková konstrukce. Jeho obrana poté raději bleskově vyvezla puk z pásma.

4:1

Branky a nahrávky: 6. Dvorak (Hjalmarsson, Hall), 48. Garland (Stepan, Keller), 56. Hall (Kessel, Ekman-Larsson), 59. Söderberg – 28. Arvidsson (F. Forsberg, Johansen)

Arizona Coyotes: Kuemper (Hill) – Demers, Ekman-Larsson (C), Goligoski, Chychrun, Hjalmarsson (A), Oesterle – Kessel, Dvorak, Hall – Garland, Hinostroza, Grabner – Keller, Stepan, Richardson (A) – Fischer, Söderberg, Crouse.

Nashville Predators: Saros (Rinne) – Ellis (A), Josi (C), Fabbro, Ekholm (A), Y. Weber, Tinordi – Arvidsson, Johansen, F. Forsberg – Duchene, Turris, Mikael Granlund – C. Smith, Bonino, Grimaldi – Watson, Sissons, Järnkrok.

Rozhodčí: StLaurent, Meier – Gibbons, Shewchyk

05:09 ARI 1:0 Dvorak (Hjalmarsson, Hall)
27:31 NSH 1:1 Arvidsson (F. Forsberg, Johansen)
30:41 NSH 2 Arvidsson, vysoká hůl
42:03 ARI 2 Kessel, sekání
47:08 ARI 2:1 Garland (Stepan, Keller)