Generali Česká Cup

Berani Zlín – HC Vítkovice Ridera

4:3

konec (0:1, 1:0, 3:2)

04.08.2020, 17:30 • Zimní stadion Luďka Čajky, Zlín • Skupina D • Lukáš Mihal (@mihal_lukas)

Tipsport: 1.95 4.4 2.95 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To už je ode mne pro tuto chvíli vše. Děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek dnešního večera. (20:11:15)
Dnešní vyhecovaný zápas nakonec končí těsným vítězstvím Zlína, který vyhrál zejména díky povedenému začátku třetí třetiny. Tam okamžitě skóroval a i když dokázaly Vítkovice rychle odpovědět, tak stejně vyrovnaný stav dlouho neplatil, protože se Zlín prosadil nedlouho na to. Žlutomodří pak v závěru zápasu navýšili na 4:2 a bylo hotovo. V poslední sekundě sice ještě na 3:4 korigoval Patrik Demel, ale nic to neměnilo na tom, že tři body zůstávají ve Zlíně.

59:59

Střídání v týmu PSG Berani Zlín: ze hřiště odchází Libor Kašík, přichází Daniel Huf.

59:59

59:59 Patrik DEMEL - 4:3

59:59

Vítkovice právě vstřelily branku!
Hosté ještě opravují na konečných 4:3! PATRIK DEMEL se zničehonic uvolnil před bránou a nádhernou bekhendovou střelou poslal kotouč pod horní tyč. Bez asistence.

59:24

Libor Kašík se ještě musí soustředit, ale zejména díky svým spoluhráčům nemusel řešit nic složitého a první letošní výhru má na dosah.

58:54

Ještě se přece jen o průnik pokusil Peter Šišovský, ale ten pod tlakem dokázal vymyslet jen nepřesné zakončení.

58:27

Vítkovice se přece jen ještě usazují v útoku, ale nějakému tlaku mají daleko. Chybí jim k tomu potřebné odhodlání.

57:54

Zlín si jistě brání dvoubrankové vedení, kotouč drží v útočném pásmu, takže nic neriskuje.

57:13

Ridera se pořád nevzdává a o kotouč bojuje v útočné třetině, ale dvě branky už pravděpodobně nestihne vsítit.

56:17

56:17 Jakub ŠLAHAŘ - 4:2

56:17

Zlín právě vstřelil branku!
Ševci využívají přesilovku a nejspíš si už zajišťují vítězství! Antonín Honejsek se blýskl opravdu fenomenální křižnou přihrávkou, díky které JAKUB ŠLAHAŘ přesně zakončil k protější tyči, gólman hostů nestačil zareagovat. Asistence: Antonín Honejsek a David Nosek.

55:28

Berany čeká ještě krátká minutová přesilovky, kterou ještě opatrně zkusí využít. Proto se docela rychle usadili v útočném pásmu.

55:00

Při hře čtyři na čtyři jde Zlínu o jediné – držet kotouč co nejdál od své brány. To se mu veleúspěšně daří, protože se hraje zejména poblíž Daniela Dolejše.

54:19

Vyloučení v týmu HC Vítkovice Ridera (Rostislav Marosz – 2 min., hákování).

53:27

Hned v úvodu přesilovky opravdu nebezpečně vypálil Zbyněk Irgl, Libor Kašík tentokrát k zákroku musel použít své kalhoty.

53:19

Vyloučení v týmu PSG Berani Zlín (Jakub Šlahař – 2 min., krosček).

4:3

Branky a nahrávky: 40. Herman (Nosek), 42. Šlahař (Fryšara), 44. Řezníček (Fořt), 57. Šlahař (Honejsek, Nosek) – 9. Machů (T. Kubalík, Werbik), 43. Marosz (Mallet, Irgl), 60. Demel

Berani Zlín: Kašík (60. Huf) – Gazda, Žižka (C), Nosek (A), Hamrlík, Řezníček, Dluhoš – Šlahař, Honejsek, Okál – J. Ondráček, Fořt, Herman – Dufek, Fryšara, Köhler – Karafiát, P. Sedláček, Kubiš (A).

HC Vítkovice Ridera: Dolejš (A) (Mi. Svoboda) – Machů, Trška, Koch, Kubeš, L. Kovář, Demel – Irgl (A), Hruška (C), Fridrich – Bernovský (A), Marosz, Schleiss (A) – Baláž, J. Mikyska, Mallet – T. Kubalík, Werbik, Šišovský.

Rozhodčí: Obadal, Kubičík – Bryška, Hranoš

08:52 VIT 0:1 Machů (T. Kubalík, Werbik)
11:32 VIT 2 Koch, vysoká hůl
12:45 ZLN 2 Köhler, hrubost
24:23 ZLN 2 Žižka, podrážení
26:45 VIT 2 Hruška, podrážení