Play-off NHL

Colorado Avalanche – St. Louis Blues

2:1

konec (0:1, 0:0, 2:0)

03.08.2020, 00:30 • Rogers Place, Edmonton • O umístění • Tomáš Reiner (@ReinyTom)

Tipsport: 2.37 3.96 2.57 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

58:43

Alexander Steen chtěl clonit před bránou, jenže zahákoval Valerije Ničuškina a dostal dvě minuty.

53:20

Pierre-Édouard Bellemare dostal menší trest za podrážení a Blues mohou rozhodnout v přesilovce.

39:53

Gabriel Landeskog byl dnes dvakrát vyloučen a nyní jeho bilanci vyrovnal Carl Gunnarsson, který byl na straně Blues vyloučen na dvě minuty za sekání.

33:18

Carl Gunnarsson fauloval za vlastní bránou Nazema Kadriho a dostal dvě minuty za podrážení. Také Colorado si v dnešním zápase zahraje třetí přesilovku.

27:35

Jaden Schwartz si najížděl před bránu po bleskovém přečíslení dva na jednoho, jenže poté si naskočil do Philippa Grubauera a dostal dvě minuty (4 na 4).

25:37

Vladimir Tarasenko bojoval o puk na pravém křídle a u hrazení si vykoledoval faul. Nikita Zadorov dostal dvě minuty za sekání. Třetí přesilová hra hráčů Blues.

21:52

Zachary Sanford spěchal za nahozeným kotoučem a Gabriel Landeskog usedl podruhé v dnešním zápase na trestnou lavici poté, co ho ostře narazil na hrazení.

16:27

Gabriel Landeskog zbytečně fauloval na útočné modré čáře a dostal dvě minuty za nedovolené bránění. Blues si zahrají po krátké reklamní přestávce přesilovou hru.

07:53

07:53 Kapitán Blues Alex Pietrangelo fauloval poté, co propadl

07:53

Gabriel Landeskog se řítil po dlouhé kolmé přihrávce do obrovské šance, v blízkosti levé tyče brány ho ale nedovoleným způsobem zastavil Alex Pietrangelo. Kapitán Blues dostal dvě minuty za sekání a Avs si tedy zahrají první přesilovou hru dnešního utkání playoff.

2:1

Branky a nahrávky: 46. Graves (Rantanen), 60. Kadri (Landeskog, MacKinnon) – 17. Perron (B. Schenn, R. O'Reilly)

Colorado Avalanche: Grubauer (Francouz) – Makar, Graves, E. Johnson (A), Girard, Cole, Zadorov – Rantanen, MacKinnon (A), Burakovsky – Ničuškin, Kadri, Landeskog (C) – Donskoi, Compher, Naměstnikov – Calvert, Bellemare, Jost. Hlavní trenér: Jared Bednar.

St. Louis Blues: Binnington (Allen) – Pietrangelo (C), Gunnarsson, Parayko, Scandella, Faulk, Dunn – Tarasenko (A), B. Schenn, Schwartz – Perron, R. O'Reilly, Sanford – Bozak, Thomas, Blais – Steen (A), Sundqvist, Barbašev. Hlavní trenér: Craig Berube.

Rozhodčí: Marc Joannette, Dan O'Rourke. Čároví: Brad Kovachik, Libor Suchánek

07:53 STL 2 Pietrangelo, sekání
16:27 COL 2 Landeskog, nedovolené bránění
16:46 STL 0:1 Perron (B. Schenn, R. O'Reilly)
21:52 COL 2 Landeskog, vražení na hrazení
25:37 COL 2 Zadorov, sekání