03.08.2020, 04:30 • Rogers Place, Edmonton • Předkolo • Tomáš Kubečka

Tipsport: 2.46 4.05 2.43 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Pěkný den! (07:18:19)

Do zápasu nezasáhl nikdo z českých a slovenských hokejistů.
1. Alex Stalock (MNS) 28 zákroků, 0 gólů, 100%
2. Jared Spurgeon (MNS) 2+1
3. Kevin Fiala (MNS) 1+0
Střely na branku: 28 – 31
Je konec! Minnesota zvládla úvodní duel předkola a poráží Vancouver Canucks 3:0. Minnesota o svém triumfu rozhodla v přesilovkách. Hned v úvodu utkání se prosadil Kevin Fiala. Ve druhé třetině pro změnu při početní převaze udeřil Jared Spurgeon, který si v závěru utkání připsal také zásah do prázdné branky! Vancouver se dnes směrem dopředu hodně trápil a vynikající brankář Stalock může slavit čisté konto.

59:13

59:13 Jared SPURGEON - 0:3

59:13

Minnesota právě vstřelila branku!
Minnesota definitivně rozhoduje o svém prvním triumfu v sérii! Po vyhraném vhazování v obranném pásmu se do prázdné branky trefil JARED SPURGEON! Asistence: Joel Eriksson Ek, Mikko Koivu.

59:08

Domácí trenér si vyžádal oddechový čas.

59:05

Stalock si dal pozor na zakončení ze středního pásma a ramenem bez větších problémů vyrazil kotouč do rohu ledové plochy.

58:05

Jacob Markström už je na střídačce a Vancouver se ještě snaží zvednout v šesti bruslařích na ledě!

58:00

Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny!

57:19

57:05

Troy Stecher poslal prudkou přihrávku na levé křídlo, jenže Micheal Ferland měl problémy se zpracováním a dohnal kotouč až v rohu útočného pásma.

56:29

J. T. Miller si dal pozor na vyhozený kotouč a rychle vrátil puk zpátky do útočného pásma. Vancouver sice drží třetinu, ale nedostává se do zakončení.

56:00

Vancouver sice kombinoval v útočném pásmu, jenže jedna z přihrávek byla nepřesná a skončila u dobře postaveného hokejisty v bílém dresu Minnesoty.

55:19

Mikko Koivu dostává dvě minuty za nedovolené bránění a ještě nabízí Vancouveru možnost na zdramatizování závěrečných minut.

55:10

V hale na malou chvíli vypadlo osvětlení a rozhodčí musel přerušit hru. Světla však během několika vteřin znovu naskočila a bez problémů se může pokračovat.

54:32

Minnesota se usadila v útočném pásmu a hraje s kotoučem daleko od své klece. Wild už jsou hodně blízko od zisku prvního vítězství v sérii.

0:3

Branky a nahrávky: 3. Fiala (E. Staal, Parise), 31. Spurgeon (E. Staal), 60. Spurgeon (J. Eriksson Ek, M. Koivu)

Vancouver Canucks: Markström (Demko) – Ch. Tanev, Q. Hughes, Stecher, Edler (A), T. Myers, Fantenberg – Toffoli, E. Pettersson, J. T. Miller – Boeser, Horvat (C), Pearson – Ferland, Gaudette, Roussel – B. Sutter (A), Beagle, Motte.

Minnesota Wild: Stalock (Dubnyk) – Spurgeon, Suter (A), Dumba, Brodin, Soucy, Hunt – Fiala, E. Staal, Greenway – Kunin, J. Eriksson Ek, Parise (A) – Zuccarello, Galchenyuk, M. Foligno – Hartman, M. Koivu (C), Donato.

Rozhodčí: Luxmore, Sutherland – Racicot, Smith

01:20 MNS 5 M. Foligno, bitka