Tipsport: 2.2 3.94 2.82 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Dobrou noc! (00:04:39)
Jakub Voráček (PHI) 0+1, 3 střely, čas na ledě 17:48
David Krejčí (BOS) 0+0, 3 střely, čas na ledě 17:57
David Pastrňák (BOS) 0+0, 2 střely, čas na ledě 21:19
Zdeno Chára (BOS) 0+0, 0 střel, čas na ledě 16:57
Jaroslav Halák (BOS) 55:49 minut, 25 zákroků, 4 góly, 86,2%
1. Carter Hart (PHI) 34 zákroků, 1 gól, 97,1%
2. Michael Raffl (PHI) 1+1
3. Ivan Provorov (PHI) 0+1
Střely na branku: 35 – 29
Je konec! Philadelphia Flyers zvládla úvodní duel skupiny o nasazení a poráží Boston Bruins 4:1. Ve třetí části si už hosté pouze hlídali své vedení. Boston sice v úvodu třetiny nastoupil na led nažhavený, jenže přišla studená sprcha v podobě Laughtonovy branky. Čtyři minuty před koncem se trenér Bruins rozhodl odvolat ze hry Jaroslava Haláka, jenže Boston z převahy další branku nevytěžil.

59:26

Bergeron se mezi kruhy snažil tečovat prudké nahození od mantinelu, jenže forhendem své čepele poslal kotouč mimo tři tyče soupeřovy klece.

59:00

David Pastrňák chtěl zakončit od modré čáry, jenže při snaze o střelu zlomil hokejku a musel bleskově spěchat na střídačku pro nové náčiní.

58:31

Vyloučení v týmu Philadelphia Flyers (James van Riemsdyk – 2 min., držení).
Vyloučení v týmu Boston Bruins (Torey Krug – 2 min., držení).

58:15

David Pastrňák neustál střet v rohu útočného pásma, nicméně bleskově získal kotouč zpátky na svou hokejku, jenže nedokázal dobře přihrát.

58:00

Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny!

57:24

Carter Hart předvádí parádní výkon! Z těsné blízkosti jej zkoušel překonat David Krejčí, nicméně útočník Bostonu trefil jen připravenou lapačku.

57:05

David Pastrňák rozehrál na modrou čáru, odkud pálil Krug, jehož dělovka příklepem prolétla kolem vzdálenější tyčky branky Flyers.

56:15

Jaroslav Halák je na střídačce! Boston zkouší i tuto variantu!

56:00

Marchand ještě mohl snížit! Produktivní hokejista Bostonu si nabruslil na přihrávku zpoza branky, ale jeho pokus skončil na betonu Cartera Harta!

55:39

Charlie Coyle projel s kotoučem na hokejce do útočného pásma, jenže si jej posunul daleko před sebe a už jej nedohnal před dobře postaveným obráncem.

55:10

Jakub Voráček dostal přihrávku do rohu útočného pásma, našel Sanheima, který bleskově objel branku, ale Jaroslav Halák si pohlídal mezírku u levé tyčky.

54:42

Tempo souboje v posledních minutách pořádně opadlo. Hokejisté Bostonu už zřejmě rezignovali na snahu o zvrat dnešního souboje.

1:4

Branky a nahrávky: 39. Wagner (Nordström, McAvoy) – 26. M. Raffl (Sanheim), 30. N. Thompson (M. Raffl, Provorov), 39. P. Myers (Voráček), 45. Laughton (K. Hayes)

Boston Bruins: Halák (Vladař) – McAvoy, Chára (C), Carlo, Krug, Lauzon, Grzelcyk – Pastrňák, Bergeron (A), Marchand (A) – Studnicka, Krejčí, DeBrusk – Kuhlman, Coyle, Bjork – Wagner, Kuraly, Nordström.

Philadelphia Flyers: Hart (Elliott) – Niskanen, Provorov, P. Myers, Sanheim, Braun, Hägg – Voráček (A), Couturier (A), Giroux (C) – Konecny, K. Hayes, Laughton – Aube-Kubel, D. Grant, J. van Riemsdyk – Pitlick, N. Thompson, M. Raffl.

Rozhodčí: McCauley, L´Ecuyer – Alphonso, Devorski

08:51 PHI 2 M. Raffl, sekání
14:39 BOS 2 Krejčí, hákování
19:08 BOS 2 Carlo, podrážení
25:33 PHI 0:1 M. Raffl (Sanheim)
29:31 PHI 0:2 N. Thompson (M. Raffl, Provorov)