2:0

konec (1:0)

01.08.2020, 17:00 • Info o změnách stavu (Viktor Kalinács) sk

Tipsport: 1.62 4.03 4.81 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Sereď si v generálke na Fortuna ligu pripísala prehru proti MTK z Budapešti, v oboch polčasoch inkasovala po jednom góle. (19:11:48)

90+4

81

Desať minút do konca, Sereď naďalej prehráva s víťazom druhej maďarskej ligy 0:1.

59

Budapešť dala gól! Po zhruba ďalšej polhodine čistého času pridáva domáce MTK druhý zásah a zdá sa, že je rozhodnuté. Úspešným strelcom je SCHÖN SZABOLCS.

46

Začal sa druhý polčas.

45+1

Prvý polčas sa skončil.

28

Budapešť dala gól! Skóre otvárajú domáci na konci polhodiny duelu, presadil sa MYKE BOUARD RAMOS

1

Vážení diváci, ospravedlňujeme sa, ale zo zápasu Vám prinesieme iba zmeny stavov. Ďakujeme za pochopenie.

1

Stretnutie sa práve začalo.
Sereď si v krátkej príprave vybrala súperov z nižších slovenských súťaží. Porazila Petržalku 2:1 a Galantu 4:1, nestačila na Komárno po prestrelke 2:3.

MTK bude po postupe z druhej najvyššej súťaže v Maďarsku nováčikom medzi elitou. Budapešť z troch prípravných duelov vyhrala všetky tri, no nestál proti nej výraznejší súper.
Vážení diváci, vitajte pri priamom textovom online prenose z prípravného zápasu medzi MTK Budapešť a ŠKF iClinic Sereď.

Stretnutie sa začne o 17:00.