2:0
konec (1:0)
01.08.2020, 11:00 • Stadion Luční Ulice, Plzeň • David Panuška
Tipsport: 1.27 5.77 8.98 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 1.27 - 5.77 - 8.98
FC Viktoria Plzeň – SK Dynamo Č. Budějovice
2:0
konec (1:0)
Branky: 31. Káčer, 61. Matějka
Karty:
Neproměněná penalta:
FC Viktoria Plzeň:
Staněk (46. Sváček) – Havel (46. Řezník), Brabec (46. Hejda), Pernica (82. Míka), Limberský (46. Kovařík) – Bucha (56. Hořava), Káčer, Alvir – Mihálik, Beauguel (56. Matějka), Kopic (69. Ba Loua).
Náhradníci: Sváček – Hejda, Řezník, Míka, Hořava, Kovařík, Ba Loua, Matějka.
Trenér:
SK Dynamo Č. Budějovice:
Vorel – L. Havel (46. Králik), Novák (46. Talovierov), Kopečný (46. Kladrubský), Ekpai (46. Ledecký), Čavoš, Čolić (46. Brandner), Bassey (46. Mészáros), Jánošík (46. Almeida), Javorek (63. Valenta), Valenta (46. Mršić).
Náhradníci: Janáček – Králik, Talovierov, Ledecký, Kladrubský, Brandner, Mészáros, Almeida, Mršić.
Trenér:
Rozhodčí: Grimm – Kříž, Paták
Diváci:
Prostějov – Otrokovice 10:00 6:0
Z. Moravce - Vráble – Ostrava 10:00 3:2
Sokolov – Ústí n. L. 10:30 0:2
Žižkov – Jablonec 10:30 3:1
Sparta – Táborsko 11:00 5:0
Plzeň – Č. Budějovice 11:00 2:0
Liberec – Chrudim 11:00 2:1
Ml. Boleslav – Třinec 11:00 4:2
Adm. Praha – Bohemians 1905 11:00 1:2
Teplice – Hr. Králové 11:00 0:1
Trenčín – Pohronie 12:00 0:3
Ml. Boleslav – Třinec 13:00 2:3
Přepeře – Liberec 13:30 2:1
Cottbus – Varnsdorf 13:30 0:2
Žižkov – Králův Dvůr 14:30 1:3
Dunajská Streda – Nice 17:00 0:6
Trenčín – Zlín 17:00 2:5
Senica – Slovácko 17:00 0:1
Trnava – Olomouc 17:00 1:1
Pardubice – Jihlava 17:00 1:0
MTK Budapešť – Sereď 17:00 2:0
St. Pölten – Líšeň 18:00 1:1
82
69
63
56
Střídání v týmu FC Viktoria Plzeň: ze hřiště odchází Pavel Bucha, přichází Tomáš Hořava.
46
Střídání v týmu SK Dynamo Č. Budějovice: ze hřiště odchází Pavel Novák, přichází Maksym Talovierov.
Střídání v týmu SK Dynamo Č. Budějovice: ze hřiště odchází Ubong Ekpai, přichází David Ledecký.
Střídání v týmu SK Dynamo Č. Budějovice: ze hřiště odchází Miloš Kopečná, přichází Jiří Kladrubský.
Střídání v týmu SK Dynamo Č. Budějovice: ze hřiště odchází Benjamin Čolić, přichází Patrik Brandner.
Střídání v týmu SK Dynamo Č. Budějovice: ze hřiště odchází Fortune Bassey, přichází Karol Mészáros.
Střídání v týmu SK Dynamo Č. Budějovice: ze hřiště odchází Lukáš Jánošík, přichází Stephano Almeida.
Střídání v týmu SK Dynamo Č. Budějovice: ze hřiště odchází Matěj Valenta, přichází Matej Mršić.
46
Střídání v týmu FC Viktoria Plzeň: ze hřiště odchází Jakub Brabec, přichází Lukáš Hejda.
Střídání v týmu FC Viktoria Plzeň: ze hřiště odchází Milan Havel, přichází Radim Řezník.
Střídání v týmu FC Viktoria Plzeň: ze hřiště odchází David Limberský, přichází Jan Kovařík.