konec (0:1)

31.07.2020, 17:00 • Slatinice • Michal Raška

Tipsport: 3.24 4.1 1.9 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (18:41:50)
Je konec! V tomto přípravném utkání remizoval Uničov s Prostějovem poměrem 1:1. Moc pohledný zápas to rozhodně nebyl. První branky jsme se dočkali ke konci prvního poločasu, když se ve 44. minutě prosadil z penalty Omale a poslal Prostějov do vedení. Do druhé půle vstoupil velice dobře Uničov, jelikož srovnal v 50. minutě Komenda. Následně jsme se ale už branky nedočkali.

90

90

Ale také další míč dostala obrana Uničova do bezpečí.

90

Posléze byl centr Prostějova rovněž zblokován a následuje další roh.

89

Hosté se ke konci utkání dostali ke střele, která byla zblokována a následuje tak rohový kop.

87

Ovšem pro následný míč z centru si vyskočil domácí gólman a zažehnal tak nebezpečí.

86

Faul uničovského hráče znamená standardní situaci pro Prostějov a to z levé strany hrací plochy.

85

Následně ale přišla jen nepřesná přihrávka Prostějova.

84

Opět je míč v zámezí a hostující celek tak získal další autové vhazování.

83

Hostující mužstvo získalo volný kop, ale následný centr skončil zblokován do zámezí.

81

Začátek druhé půle sice patřil Uničovu, ale nyní už je to opět Prostějov, který se snaží něco vymyslet.

80

Prostějov se sice dostal do zajímavé šance, ale míč skončil opět pouze v zámezí.

78

Bohužel nám toho ale momentálně zápas moc nepřináší a pomalu se tak schyluje k remíze.

77

Faul domácího hráče přerušil hru a Prostějov bude opět u míče a pokračovat tak v útočném snažení.