Tipsport: 6.93 5.52 1.34 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

81

81. ŽÁK - 2:0

81

Blansko právě vstřelilo branku!
Domácí přidávají druhou branku a jsou blízko skaplu favorita. Blansko rozehrálo přímý kop nakrátko a do prudké rány se opřel FILIP ŽÁK, jehož tvrdá rána prosvištěla na zadní tyč mimo dosah Šustra. Velká radost na stadionu v Blansku znamená vedení 2:0.

58

58. HOLEK - 1:0

58

Domácí jdou po obrovské chybě hostující obrany do vedení! Šustr nejprve dobře vyběhl z branky, ale poté nedokázal míč odehrát proti Žákovi, který mu míč sebral. Domácí záložník poté skvěle odcentroval přes branku, kde byl volný MARTIN HOLEK a ten před úplně prázdnou brankou vstřelil jeden z nejlehčích gólů kariéry – 1:0.

2:0

konec (0:0)

Branky: 58. Holek, 81. Žák

Neproměněná penalta: 24. Vaněk (BNO), brankář Halouska zneškodnil

FK Blansko: 1. poločas: Halouska – Sukup, Šustr (C), Štrbák, Buchta – Kopičár, Lahodný, Vasiljev, Kania – Holiš, Harba. 2. poločas: Maňák – Sukup, Huška, Štrbák, Buchta (68. Klusák) – Lahodný, Kopičár, Žák, Kania (57. Přerovský) – Machalík, Holek.
Náhradníci: Maňák – Machalík, Holek, Žák, Huška, Klusák, Přerovský.

FC Zbrojovka Brno: 1. poločas: Floder – Štepanovský, Dreksa (C), Endl, Bariš – Pidlepenec, J. Sedlák, Vaněk, Šumbera – Přichystal (31. Zikl), Růsek. 2. poločas: Šustr – Černín, Hlavica (50. Endl), Šural, Čermák – Hladík, Jambor (77. Růsek), Koudelka, Fousek – Zikl, Vintr.
Náhradníci: Šustr – Černín, Hlavica, Šural, Čermák, Hladík, Jambor, Koudelka, Fousek, Zikl, Vintr.

Rozhodčí: Marek – Nejezchleb, Machorek.